جذاب ترین مدل های زیورآلات با سنگ ماه تولد فروردین

سنگ ماه تولد فروردین الماس

در این مقاله به سنگ ماه تولد فروردین که الماس می باشد پرداخته ایم. کسانی که در ماه فروردین به دنیا می آیند، خوشبخت و خوش شانس هستند زیرا سنگ تولد آن ها گران ترین سنگ است. بله، الماس با رنگ سفید و درخشنده خود سنگ متولدین مرد و زن در ماه فروردین می باشد. الماس نماد عشق واقعی و قدرت است.

آخرین استایل های بدلیجات و زیورآلات سنگ تولد فروردین ماه 

با هم نگاهی بندازیم به ۹ مدل برتر سنگ متولدین فروردین ماه

 

1.حلقه سنگ تولد فروردین ماه برای آقایان 

حلقه با سه ردیف نگین الماس برای آقایان
حلقه با سه ردیف نگین الماس برای آقایان

حلقه هایی که در آنها سنگ های الماس یا نگین از جنس سنگ ماه تولد به کار رفته است یکی از بهترین انتخاب ها برای استفاده روزمره آقایان است. می توانید از این 3 ردیف نگین الماس بر روی حلقه خود استفاده کنید و بسیار ظریف می باشد و قابل ست شدن با هر نوع لباسی که شما در نظر داشته باشید.

2.گوشواره های میخی الماس برای آقایان

گوشواره میخی الماس برای آقایان
گوشواره میخی الماس برای آقایان

گوشواره های میخی شیک ترین و جالب ترین اکسسوری در صنعت مد برای آقایان است. بنابراین چرا از سنگ الماس برای این مدل گوشواره برای مردانی که در خوشبخت ترین ماه سال یعنی فروردین به دنیا آمده اند استفاده نکنیم؟ چرا از سنگ های گران قیمت برای گوشواره خود استفاده نکنیم؟

3.دستبند برای آقایان متولدین فروردین

دستبند الماس طلا مخصوص آقایان
دستبند الماس طلا مخصوص آقایان

دستبند نوع دیگری از اکسسوری می باشد که در صنعت مد بسیار مورد استفاده آقایان قرار می گیرد. این دستبند ها به طور مرتب در طرح ها و عناصر و فلزات مختلف طراحی می شود.دستبند الماس با طلا بسیار گران قیمت بوده ولی راهی عالی برای متولد فروردین می باشد که سنگ ماه خود را به نمایش بگذارند.

4.زنجیر الماس برای مردان متولد فروردین

زنجیر الماس برای آقایان
زنجیر الماس برای آقایان

این مورد یکی دیگر از اکسسوری های مد روز، لوکس و گران قیمت مخصوص آقایان می باشد. این زنجیر گردنبند با الماس های به کار رفته شده در بافت که دور تا دور آن را احاطه کرده است کمک شایانی به هرچه خاص تر این زنجیر کرده است. دستبند با بافتی از الماس ظاهری سلطنتی و لوکس دارد مخصوصا اگر فلز به کار رفته زمینه آن از جنس طلا باشد قطعا حیرت انگیز خواهید شد. تردید نکنید زیرا این یکی از اکسسوری های مورد توجه طراحان مد روز است.

5.گوشواره های سنگ تولد فروردین ماه دخترانه

گوشواره پیچی الماس مخصوص کودکان و نوزادان
گوشواره پیچی الماس مخصوص کودکان و نوزادان

خوشا به حال نوزادان متولد ماه فروردین! گوشواره های پیچی الماس برای کودکان و نوزادان شما طراحی شده است. این گوشواره دارای سنگ های الماس درخشان ماه فروردین می باشد.این افراد در واقع می توانند سنگ خوش شانس خود را همیشه به همراه داشته باشند.

6.انگشتر سنگ تولد فروردین ماه برای خانم ها 

انگشتر انگشتری بزرگ با الماس درخشان
انگشتر انگشتری بزرگ با الماس درخشان

الماس بهترین دوست دختران است.انگشتر انگشتری آن جز آن دسته اکسسوری هایی می باشد که توسط همه ی خانم ها استفاده می شود. این انگشتر انگشتری بزرگ با الماس درخشان به نظر می رسد و شخصیت خانم ها را ارتقاء می بخشد. زنانی که در ماه فروردین به دنیا می آیند بسیار خوش شانس هستند.

7.گردنبند های الماس زنانه 

گردنبند الماس برای خانم های متولدین ماه فروردین
گردنبند الماس برای خانم های متولدین ماه فروردین

الماس یکی از دارایی های با ارزش برای هر زنی می باشد که در ماه فروردین متولد می شود. الماس های ماه تولد به عنوان یک قطه گردن مرسوم، مد روز در این گردنبند الماس درخشان و زیبا حک شده اند. این گردنبند دارای 11 الماس بزرگ در اندازه ساخته شده است که با زنجیر طلای سفیدش یک شاهکار می باشد.

 

8.آویزهای الماس برای زنان متولد فروردین

آویز های الماس ویژه متولدین فروردین ماه
آویز های الماس ویژه متولدین فروردین ماه

آویز و زنجیر جز اکسسوری های ضروری برای خانم ها می باشد.آویز های الماس یک هدیه فوق العاده برای متولدین فروردین ماه خانم می تواند باشد. آویز های الماس در طرح های مختلف به رنگ طلای سفید یا طلای زرد عالی روی گردن خانم ها به نظر می رسد. این می تواند هدیه ی اول شما باشد به شخصی که دوسش خواهید داشت. زنان متولد فروردین واقعا خوش شانس هستند.

9.گوشواره های سنگ تولد فروردین ماه برای خانم ها

گوشواره میخی الماس طرح میکی موس
گوشواره میخی الماس طرح میکی موس

گوشواره ها جزء زیورآلات روزمره برای یک خانم می باشد. قرار دادن الماس در کنار گوشواره بهترین کار برای استفاده از جواهرات روزمره است. گوشواره ها می توانید مدل گوشواره میخی الماس کوچک، گوشواره های الماس قطره اشک یا گوشواره های لوستری.

پرطرفدارترین و گران ترین سنگی که تا به امروز وجود دارد، همان سنگ ماه تولد فروردین می باشد. الماس نمادی برای عشق خالص و واقعی است. الماس به عنوان قدرت، وضوح فکر، روابط بهتر و تعادل در زندگی برای کسانی که از آن استفاده می کنند شناخته شده اند. استفاده از الماس تاثیر فوق العاده ای بر روی روان و روح شما خواهد داشت و مهربانی فوق العاده ای نسبت به اطرافیانتان برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *