چند مدل گوشواره آویز دخترانه مخصوص مهمانی های شما

گوشواره آویز دخترانه

گوشواره آویز دخترانه یکی از عناصر مهم زیبایی برای مهمانی های رسمی و غیررسمی است. گوشواره نماد پیشرفت در ابعاد روحانی نیز محسوب می شود.در برخی کشورها زنان بر این باورند که گوشواره به آنها نوعی تعادل جسمانی و روحی برای مقابله با موقعیت های ناگوار می دهد.

از بین طرح های گوناگون گوشواره آویز دخترانه و گوشواره هایی که لاله گوش را در بر می گیرند امروزه اهمیت خاصی پیدا کرده اند. این گوشواره ها با طرح ها و شکل های گوناگون می توانند توجه زنان را در نگاه اول به خود جلب کنند. گوشواره های نگین دار نیز در طبقه بندی گوشواره های آویز قرار می گیرند.

چند طرح از زیباترین گوشواره های آویز دخترانه:

ما در این پست از سایت مجموعه من شما را با چند مدل از گوشواره های آویز آشنا می کنیم، با ما همراه باشید.

1. گوشواره آویز با طرح پروانه:

گوشواره آویز با طرح پروانه
گوشواره آویز با طرح پروانه

طراحی پروانه بر روی بدلیجات همیشه مورد توجه خانم ها بوده است. طرحی که شما بیننده آن هستید با یاقوت کبود آبی رنگ ساخته شده است. پروانه ها زیر گوشتان قرار می گیرند و جلوه و زیبایی خاصی به گوش می دهند.

2. گوشواره آویز با طرح توپ:

گوشواره آویز با طرح توپ
گوشواره آویز با طرح توپ

در این طرح شما عاشق توپ های طلایی آویز زیر گوشتان می شوید!

این طرح از گوشواره آویز همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. این طرح از گوشواره ها با جنس طلا ظاهری زیبا به گوش هایتان می بخشند.قفل این گوشواره جهت متقارن بودن به شکل الماس ساخته شده است.

3. گوشواره آویز با طرح قفس:

گوشواره آویز با طرح قفس
گوشواره آویز با طرح قفس

این گوشواره های آویز با ترکیبی از طلا و نقره ساخته شده اند. خطوط منحنی آن را به شکل یک قفس در آورده اند که جذابیت خاصی به آن می دهد. این گوشواره کوچک برای تمامی رده های سنی و مناسبت ها یک انتخاب عالی است.

4. گوشواره آویز بلند:

گوشواره آویز بلند
گوشواره آویز بلند

اگر شما به دنبال گوشواره های آویز بلند هستید این یک انتخاب عالی است.این طرح از گوشواره آویز دخترانه که از  فلز نقره استرلینگ ساخته می شود ممکن است بلندی اش تا روی شانه هایتان باشد. این گوشواره متشکل از یک زنجیر بلند در وسط ، یک منحنی نقره ای خمیده که به دور زنجیر پیچیده شده است و روی آن با الماس تزیین شده می باشد.

5. گوشواره آویز ساده:

گوشواره آویز ساده
گوشواره آویز ساده

طرح این گوشواره آویز دخترانه ساده است و از یک زنجیر بلند ریز ساخته شده که در انتهای این زنجیر یک کریستال سفید رنگ قرار گرفته است. این گوشواره قفل ندارد و به صورت مساوی از دو طرف گوش آویزان می شود.

6. گوشواره آویز الماس:

گوشواره آویز الماس
گوشواره آویز الماس

گوشواره های ساخته شده از الماس و نقره، دارای فرم بسیار مناسب اند و یک انتخاب عالی برای هر مهمانی یا مراسم عروسی می باشند. در اینجا ما نمونه ای از گوشواره های آویز نقره ای برای شما به نمایش گذاشته ایم که در این گوشواره برای درخشندگی بیشتر الماس های کوچک ریز نیز در اطراف الماس میانی قرار گرفته اند. بر روی قفل گوشواره نیز الماس سفید کوچک نصب شده است که باعث جذابیت و درخشندگی بیشتر آن شده است.

7. گوشواره آویز طرح لنگر:

گوشواره آویز طرح لنگر
گوشواره آویز طرح لنگر

این طرح از گوشواره که با نقره استرلینگ ساخته شده، جزو بدلیجات مورد علاقه نوجوانان است. طرح یک لنگر است که یک طناب دورش پیچیده شده است. گوشواره های طراحی بلند نشان دهنده اعتماد به نفس افراد هستند، این طرح از گوشواره مناسب لباس مجلسی نیز می باشد.

8. گوشواره آویز حلقه ای:

گوشواره آویز حلقه ای
گوشواره آویز حلقه ای

این طرح از گوشواره از قدیم تا به امروز مورد توجه بسیاری از خانم ها بوده است. این طرح از گوشواره ها  با هر استایلی قابل ست شده است، تنها نکته ای که وجود دارد به خاطر طراحی ظریف و ساده ی این گوشواره ست کردن آن با گردنبند های درشت و بلند توصیه نمی شود.

9. گوشواره آویز طرح قلاب:

گوشواره آویز طرح قلاب
گوشواره آویز طرح قلاب

این گوشواره های حلقوی که از جنس نقره استرلینگ هستند ظاهری متفاوت به شما می بخشند. طرح این گوشواره از روی قفل دستبند و یا زنجیر الهام گرفته شده است. منحنی قفل آن جنسی خشن دارد در حالی که قسمت بالایی دارای چندین منحنی دایره ای شبیه به مخروط است.

10. گوشواره آویز طرح دیسک:

گوشواره آویز طرح دیسک
گوشواره آویز طرح دیسک

رنگ سیاه طرفداران زیادی را در انواع بدلیجات دارد. طرح این گوشواره از دیسک الهام گرفته شده که در مرکز آن یک الماس درخشان با طرح شکوفه قرار دارد. این گوشواره ترکیبی از رنگ طلایی و سیاه است.

11. گوشواره آویز طراحی شده با مروارید:

گوشواره آویز طراحی شده با مروارید
گوشواره آویز طراحی شده با مروارید

این گوشواره های مروارید الهام گرفته از طراح های سنتی هستند که جذابیت خاصی دارند. زنجیرهای این گوشواره از توپ های ریز نقره ای به هم پیوسته ساخته شده که مروارید های سفید ظاهری زیبا به آن بخشیده اند. این مدل گوشواره با انواع لباس ها و به خصوص لباس مجلسی ست می شود و همینطور بسیاری این گوشواره آویز دخترانه را با شلوار جین ست می کنند.

12. گوشواره آویز الماس و مروارید:

گوشواره آویز الماس و مروارید
گوشواره آویز الماس و مروارید

این طرح از گوشواره های مروارید دارای چندین الماس کوچک در قسمت بالایی هستند تا ظاهری لطیف تر و جذاب تر به فرد بدهند. قسمت بالایی گوشواره به شکل حلقه ای پر از الماس های ریز است که یک مروارید سفید توسط قلاب به آن متصل شده است. این گوشواره قابل استفاده در انواع مهمانی ها همراه با لباس های محلی و لباس های غربی و یا حتی یک لباس معمولی و روزمره است.

13. گوشواره آویز با طرح بادام :

گوشواره آویز با طرح بادام
گوشواره آویز با طرح بادام

این گوشواره که از طلای سفید ساخته شده است توانسته خود را در دل بسیاری از خانمها جای دهد. یک الگوی جدید با طراحی شبیه با بادام ساخته شده از حلقه های بادامی ریز و درشت،بسیار مورد علاقه خانمها است.

14. گوشواره آویز فانتزی:

گوشواره آویز فانتزی
گوشواره آویز فانتزی

آیا میخواهید یک گوشواره فانتزی برای یک مهمانی خاص داشته باشید ؟!

طراحی گوشواره آویز فانتزی الهام گرفته از خوشه های خرما می باشد. این طرح با تعدادی از زنجیر های ریز و نازک ساخته شده که وقتی روی گوش قرار می گیرد ضخیم به نظر می رسد.

15. گوشواره آویز سنتی:

گوشواره آویز سنتی
گوشواره آویز سنتی

این طرح گوشواره سنتی معمولا از جنس نقره ساخته می شود و با الماس و سنگ های قیمتی دیگر تزیین می شود. طرح کلی آن بیضی شکل است و اشکال متنوعی در داخل آن قرار می گیرد. این گوشواره بلند یک انتخاب عالی برای مهمانی های رسمی و به ویژه جشن عروسی است.

با تغییر و تحول در سبک لباس پوشیدن، سبک بدلیجات نیز تغییر کرده است. طراحی های جدید شامل طرح هایی از گل، زنجیر و یا طرح های بسیار متنوع دیگر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *