سنگ ماه تولد آذر به همراه جذاب ترین مدل های زیورآلات

سنگ های ماه تولد آذر

سنگ ماه تولد آذر فیروزه، زیرکن، توپاز یا تانزانیت است. این سنگ ها به رنگ آبی یا سبز هستند. گردنبند و یا سایر زیورآلات با استفاده از این سنگ ها می توانند هدیه ای فوق العاده به خودتان و یا عزیزانتان باشد. این سنگ ها به دلیل اینکه یک عمر دوام خواهند داشت شاهکار محسوب می شوند.

در این مقاله به 9 مدل سنگ ماه تولد آذر اشاره شده است، با ما همراه باشید:

1 . سنگ فیروزه:

سنگ فیروزه متولدین آذر ماه
سنگ فیروزه متولدین آذر ماه

این سنگ آبی و زیبا، سنگ ماه تولد برای افرادی است که در آذر متولد شده اند. این سنگ از یک ماده معدنی به رنگ سبز آبی ساخته شده که بسیار خاص و منحصر به فرد است. این ماده فقط در مناطق خشک یافت می شود و سنگی بسیار ارزشمند است.

2 . سنگ تانزانیت:

سنگ تانزانیت برای آذر ماهی ها
سنگ تانزانیت برای آذر ماهی ها

تانزانیت هم سنگ قیمتی دیگری است که فقط در تانزانیا یافت می شود و به همین دلیل تانزانیت نام دارد. این سنگ به رنگ بنفش یا آبی است و ترکیب آن با طلا بسیار زیبا به نظر می رسد و از آن در تزیین بسیاری از زیورآلات مثل گوشواره یا گردنبند استفاده می شود.

3 . سنگ زیرکن آبی:

سنگ زیرکن آبی برای متولدین آذر
سنگ زیرکن آبی برای متولدین آذر

زیرکن هم یک سنگی قیمتی دیگر است و به دلیل ضریب شکستی که دارد، درخشش فوق العاده ای در جواهرات و زیورآلات ایجاد می کند. از این سنگ هم برای تزیین گوشواره، گردنبند و انگشتر استفاده می شود.

4 . حلقه با نگین آبی برای متولدین ماه آذر:

حلقه متولدین ماه آذر
حلقه متولدین ماه آذر

این حلقه شگفت انگیزترین جواهر برای متولدین ماه آذر است. این حلقه از سنگ های قیمتی آبی ساخته شده و برای رینگ آن از طلا و یا نقره استفاده می شود.

5 . گردنبند با نگین آبی برای متولدین ماه آذر:

گردنبند متولدین ماه آذر
گردنبند متولدین ماه آذر

از سنگ تانزانیت می توانید برای ساخت گردنبندی خاص و زیبا استفاده کنید. این سنگ به دلیل  درخششی که دارد برای گردنبند بسیار مناسب است. در تزیین اطراف این سنگ می توان از الماس های ریز استفاده کرد.

6 . گوشواره های مورد علاقه متولدین آذر:

گوشواره متولدین ماه آذر
گوشواره متولدین ماه آذر

این گوشواره ها با نگین آبی توپاز شگفت انگیز هستند و با هر نوع لباسی هماهنگ اند و در بسیاری از مهمانی های رسمی یا دوستانه می توان از آنها استفاده کرد.

7 . حلقه مدل بی نهایت برای متولدین ماه آذر:

حلقه مدل بی نهایت برای متولدین ماه آذر
حلقه مدل بی نهایت برای متولدین ماه آذر

برای افراد متولد ماه آذر این حلقه که علامت بی نهایت بر روی آن است یک انتخاب بسیار خاص و زیبا است. می تواند نام فرد را در سمت داخلی حلقه حک کنید. این حلقه با سنگ زیرکن و یا فیروزه یک انتخاب عالی برای هدیه است. این مدل بالا در عکس برای ست کردن حلقه و انگشتر در کنار هم بسیار جذاب خواهد بود.

8 . گردنبند با استفاده از سنگ فیروزه تراش خورده:

گردنبند فیروزه برای متولدین آذر
گردنبند فیروزه برای متولدین آذر

این گردنبند با استفاده از سنگ های فیروزه ای تراش خورده و بیضی شکل ساخته شده و با لباس شب بسیار هماهنگی دارد. هم چنین برای افرادی مناسب است که گردن کشیده ای دارند.

9 . دستبند برای متولدین ماه آذر: 

دستبند برای متولدین ماه آذر
دستبند برای متولدین ماه آذر

یک دستنبد زیبا ساخته شده از سنگ توپاز می تواند یک انتخاب عالی برای متولدین ماه آذر باشد. سنگ های گرد که با استفاده از حلقه های طلا یا نقره به هم متصل شده اند و با بسیاری از سبک های لباس پوشیدن هماهنگ است.

سنگ های مخصوص متولدین ماه آذر فیروزه، زیرکن و یا تانزانیت هستند که سنگ های قیمتی محسوب می شوند و از آنها می توانید در تزیین گوشواره، گردنبند و یا انگشتر استفاده کنید. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید ، ما همچنین در مقاله های قبلی سایت سنگ ماه تولد فروردین را نیز برای شما همراهان گرامی بررسی کرده ایم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *