جالب ترین انواع مدل پیرسینگ گوش برای امتحان در سال 2020

انواع مدل پیرسینگ گوش 2020

مدل پیرسینگ گوش و باید و نباید های این سبک تازه مد شده! حتما قبل از تصمیم و انجام حرکتی نیاز دارید تا آلبوم عکس هایی را که نزدیک به سبک و سلیقه شما می باشد را ببینید و از بین آنها انتخاب کنید که برای کدام قسمت گوش تان نقشه بکشید و طراحی کنید. در سایت مجموعه من همواره تاکید بر این داشته ایم که هر نفر یک سبک خاص خود را میتواند داشته باشد پس قوه تخیل و ذوق هنری خود را نیز در تصمیمات خود شریک کنید تا سبک ایده آل خود را خلق کنید.

اگر آخرین باری که گوش خود را سوراخ کردید به دوران نوزادی و کودکی تان برمیگردد، ما خبرهای جدیدی برای شما داریم: سوراخ کردن گوش های تان سرد و  لحظه ای انجام می شود. در آن دوران می توانستید یک یا دو گل میخ را در نرمه گوش خود قرار دهید یا شاید یک حلقه گوشواره حلقه ای داشته باشید . اما در سال 2020، انواع مختلفی از سوراخ گوش برای هر نوع سبک و استایل وجود دارد، با طیف وسیعی از گوشواره های متنوع برای مطابقت با آن ها.

امروزه با وجود رسانه های اجتماعی به راحتی می توانید ببینید که چه نوع سوراخ گوشی برای گوشواره های منحصر به فرد و مدرنی که می خواهید استفاده کنید نیاز دارید. این واقعیت که شما تنها مجبور نیستید با یک گوشواره تک نگین یا توپ ساده نقره ای شروع کنید، که نشانگر رویداد تولد شماست اکتفا کنید، فکر کنید و در انتها نظرتان را راجع به استایل های پیشنهاد شده برای ما بنویسید.

با وجود گزینه های بسیار زیاد، اکنون، انتخاب مکان شروع می تواند بسیار زیاد باشد. بنابراین ما در مورد جالب ترین روند های سوراخ کردن گوش با متخصصان پیرسینگ صحبت کردیم.

از پیرسینگ غضروف کوچک تا مدل پیرسینگ گوش نیش مار و مد روز و جذاب با هم هستیم تا شما را به مدل دلخواهتان نزدیکتر کنیم.

 

 

مدل پیرسینگ گوش به سبک نیش مار بر روی غضروف بیرونی گوش
مدل پیرسینگ گوش به سبک نیش مار بر روی غضروف بیرونی گوش

لیزا بابرز،بنیان گذار استودیوی پیرسینگ گوش در نیویورک می گوید: ما در خواست های زیادی برای اسنیک بایت پیرسینگ یا سورخ های دندان مار داریم. این سبک سوراخ کردن، شامل دو سوراخ روی گوش است که در کنار هم قرار گرفته اند، یا با گوشواره های مشابه یا ناسازگار میتوانید آن ها را زیبا تر کنید.

 

پیرسینگ گوش روی غضروف گوش به سبک نیش مار
پیرسینگ گوش روی غضروف گوش به سبک نیش مار

2/18

این پیرسینگ با حلقه یا گل میخ عالی به نظر می رسد و می توانید گوشواره ها را با هم میکس و هماهنگ کنید یا بسته به پرشکوه بودن آن ها را یکسان نگه دارید. با این حال روند بهبودی برای این یکی می تواند کمی شدید باشد.

این مدل پیرسینگ گوش نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارد زیرا دو سوراخ نزدیک به هم هستند و می تواند باعث تورم اضافی شود. ما توصیه می کنیم از محلول نمک استفاده کنید و چند هفته ای به آن طرف نخوابید.

 

پیرسینگ گوش برای نرمه گوش با مدل نیش مار
پیرسینگ گوش برای نرمه گوش با مدل نیش مار

3/18

آیا قبلا پیرسینگ تک داشتین؟ ایده دیگر این است که سوراخ دومی نزدیک سوراخ اول ایجاد کنید و از گوشواره حلقه یا میخی جفت استفاده کنید.

 

مدل پیرسینگ گوش کامل
مدل پیرسینگ گوش کامل

4/18

انتخاب های غیر متعارف مانند سوراخ تراگو ( آن غضروف ضخیم تر در مرکز گوش شما، جایی که گل میخ در آنجا قرار گرفته است) به دلیل ظرافت آن ها محبوبیت بیشتری دارد. این یکی از پیرسینگ های ریسکی است از آنجایی که کاملا نزدیک به چهره ی شما قرار دارد، سریعا تاثیر خود را بر روی زیبایی و چهره شما میگذارد.

 

پیرسینگ برای غضروف کوچک گوش
پیرسینگ برای غضروف کوچک گوش

5/18

مانند همه ی پیرسینگ های غضروفی، این زخم می تواند تا یکسال طول بکشد تا کاملا بهبود یابد. روزی دو بار با محلول آب و نمک آن را تمیز کنید و دست های خود را دور نگه دارید تا به بهبودی خود کمک کنید.

 

پیرسینگ برای غضروف کوچک گوش همراه تک نگین
پیرسینگ برای غضروف کوچک گوش همراه تک نگین

6/18

از ویژگی های جالبی که این‌نوع پیرسینگ دارد اینست که به تنهایی با یک سوراخ یا چندین سوراخ بر رپی نرمه گوش قابل ست شدن است و ترکیب جذابی را میسازد. برای ساختن بهترین ترکیب های کژوال و جذاب هم میتوانید ست این گوشواره پیرسینگ را از بین چندین مدل گوشواره آویز دخترانه برای نرمه گوش خود انتخاب کنید.

 

مدل گوشواره حلقه برای پیرسینگ غضروف بیرونی
مدل گوشواره حلقه برای پیرسینگ غضروف بیرونی

7/18

صدف حلزونی (حلقه ستاره در اینجا) قسمت داخلی گوش شماست که از همه مدرن تر می تواند یک حلقه خارج از بدن داشته باشد. اگرچه این قسمت برای حلقه مناسب است، بهتر است آن را با گل میخ سوراخ کنید تا از تحریک و برجستگی های سوراخ شده جلوگیری کنید. این نکته را مد نظر قرار دهید که شما می توانید بعد از شش ماه گوشواره خود را تعویض کنید.

 

گوشواره مناسب برای پیرسینگ غضروف گوش
گوشواره مناسب برای پیرسینگ غضروف گوش

8/18

ما از بازگشت پیرسینگ های حلزونی هیجان زده ایم. این اتفاق اوایل دهه 90 افتاد. این‌نوع پیرسینگ ها به کسانی که از دیدن همان جواهرات مینیمالیستی مشابه همه جا خسته شده اند ، پیشنهاد می شوند. ” فقط آماده باشید تا زمان بهبودی خود را به او اختصاص دهید ، زیرا این نقطه غضروف است که می تواند تا یک سال طول بکشد.

 

گوشواره حلقه ای استیل برای سوراخ غضروف گوش
گوشواره حلقه ای استیل برای سوراخ غضروف گوش

9/18

اگر هنوز از انجام این‌ نوع پیرسینگ گوش مطمئن نیستید پیشنهاد میکنیم برای این نوع پیرسینگ از گوشواره های گیره ای طلا استفاده کنید، برای ست شدن با حلقه های طلایی رنگ باریک نیز بهترین گزینه هستند.

 

ست گوشواره استیل برای غضروف میانی گوش
ست گوشواره استیل برای غضروف میانی گوش

پیرسینگ مخروطی

پیرسینگ های مخروطی (حلقه نقره ای ساده) به لطف تطبیق پذیری آن مجدد به صنعت مد بازگشته اند. این سبک از پیرسینگ با خیال راحت با همه لباس ها و دیگر بدلیجات و زیورآلات شما همراه خواهد بود.

 

ست گوشواره حلالی و حلقه استیل برای غضروف گوش
ست گوشواره حلالی و حلقه استیل برای غضروف گوش

برخلاف پیرسینگ های مخروطی، ما به شما توصیه می کنیم با یک حلقه برای این مکان شروع کنید. گوشواره های حلقه ای به دلیل آسانی در تمیز کردن و سریعتر کردن روند بهبودی سوراخ گوش به شدت برای این نوع پیرسینگ توصیه میشوند.  سایز و وزن گوشواره ای که برای هر سوراخ گوشتان در نظر دارید بسیار حائز اهمیت است زیرا انتخاب نادرست تاثیر بدی در بهبودی و یا حتی سایز سوراخ گوشتان به مرور زمان خواهد داشت.

 

ست گوشواره استیل حلقه و تک نگین
ست گوشواره استیل حلقه و تک نگین

 

ست گوشواره‌ میخی برای پیرسینگ غضروف گوش
ست گوشواره‌ میخی برای پیرسینگ غضروف گوش
در حالی که برای پیرسینگ بر روی غضروف درد بیشتری را باید تحمل کنید و به زمان بیشتری هم برای بهبود آن نیاز دارید، قسمت صاف و پهن گوش شما مکان فوق العاده ای برای گوشواره های طرح گل میخی ریز می باشد. گوشواره های جفتی با سه تایی تک نگین که با یک نظم خاصی گوش شما را قرار است جذاب تر کنند.

 

ست گوشواره های میخی و حلقه استیل برای پیرسینگ گوش
ست گوشواره های میخی و حلقه استیل برای پیرسینگ گوش

غضروف بیرونی گوش

با توجه به تجربیات و پرس و جو های صورت گرفته این بخش از گوش بهترین قسمت برای انجام پیرسینگ است که میتوانید داشته باشید. مانند دیگر قسمت های غضروفی قطعا با کمی درد همراه است که در نهایت وقتی آرایش گوشواره های تک نگین یا میخی با سنگ های رنگی مورد علاقه خود را می بینید، از آن پشیمان نخواهید شد.

 

گوشواره مخصوص مدل پیرسینگ گوش برای غضروف بیرونی
گوشواره مخصوص مدل پیرسینگ گوش برای غضروف بیرونی

غضروف بیرونی گوش

سعی کنید گوشواره های گل میخی خود را با کریستال هایی با رنگ ها و اندازه های متفاوت استفاده کنید تا استایل خاصی به شما بدهد.

 

مدل گوشواره برای پیرسینگ های نرمه گوش
مدل گوشواره برای پیرسینگ های نرمه گوش
اگر خیلی ترس این را دارید که قسمت غضروف گوش خود را سوراخ کنید، استرس را کاملا کنار بگذارید. در نهایت می توانید چندین پیرسینگ را روی نرمه گوش قرار دهید. گاهی اوقات افراد می خواهند که پیرسینگ ها را در یک ردیف منظم و با فاصله قرار دهند یا بعضی سلیقه ها به این صورت است که به صورت شخصی پیرسینگ ها کاملا کنار هم و خوشه ای باشد این به خود شما بستگی دارد.

 

ست گوشواره های تک نگین و سنگ برای پیرسینگ گوش
ست گوشواره های تک نگین و سنگ برای پیرسینگ گوش

 

18/18

برای انتخاب گوشواره های مناسب مدل پیرسینگ گوش خود ابتدا نیاز است بدلیجات مناسب با رنگ پوست خود را بدانید تا بتوانید بهترین جلوه خود و گوش هایتان‌ را به نمایش بگذارید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *