زیورآلات مناسب پاییز 2020 را بهتر بشناسید

 زیور آلات مناسب پاییز هر ساله، نیاز به آپدیت کردن استایل و خداحافظی با برخی مدل ها از فصل گذشته دارد. در حالی که برخی از مدل های زیورآلات و بدلیجات برای همیشه مد روز باقی می مانند، مدل هایی هستند که توسط همه در سال 2020استفاده می شوند.

بین تمام مدل های تزئینی، زیورآلات مدل فصل بعد خواهان زیادی برای استفاده دارد. اگر عاشق برجسته شدن توسط جواهراتتان هستید، تغییر فصل نقطه مناسبی برای جستجو در میان مدل های پاییزه زمستانه است.

شما با تغییر لباس هایتان برای فصل بعد می توانید جواهرتتان را نیز عوض کنید. اگر به دنبال جدید تر کردن جواهرتتان در سال 2020 هستید برای آشنایی با الگوهای برتر پاییزه زمستانه را در ادامه همراه ما باشید.

  • گوشواره های رسمی

بهترین گوشواره های بلند مورد استفاده در صل پاییز
بهترین گوشواره های بلند مورد استفاده در فصل پاییز

گوشواره هایی که بزرگ و بلند بوده و امکان لغزیدن ندارند. به نظر می رسد الگوهای جواهرسازی در پاییز 2020رقابتی بر روی بلندترین گوشواره ها خواهند داشت.

اجازه دهید گوشواره هایتان به شانه هایتان برسد. این همان الگویی است که ما به دنبالش هستیم. گوشواره های بلند الگوهایی هستند که در سال 2020 شروع شدند و این پاییز و زمستان هم به دنبال آن خواهیم بود.

این گوشواره ها در رقابت با انواع طرح ها و اندازه ها چشم نواز است.

  • حلقه های staking

بهترین حلقه های staking مورد استفاده در فصل پاییز و زمستان
بهترین حلقه های staking مورد استفاده در فصل پاییز و زمستان

از زمانی که مگان مارکل از این مدل رونمایی کرد، در بین طرفداران مد هیجان ایجاد کرده است. برای یک ست رسمی این حلقه ها مدل خوبی به شمار می روند و با ست کردن حلقه و انگشتر خود جذابیت بیشتری به دستان خود می دهید.

این حلقه ها بیشتر برای عروس هایی طراحی شده است که به دنبال جواهرات عروسی هستند. برای سالها این سنت وجود داشته که حلقه هایی با رنگ فلز یکسان ست می کردند.

اما امسال نیازی به پایبندی به این سنت ندارید. پاییز امسال ترکیبی از مواد فلزی خواهید دید. برای مثال، افزودن مقداری رنگ و ایجاد مدلی که  به واسطه داشتن رز طلایی روی حلقه نقره ای صرفا مختص شما است.

  • گردنبند و دستبند bolo

استفاده از گردنبند و دستبند bolo در پاییز
استفاده از گردنبند و دستبند bolo در پاییز

 یکی دیگر از زیورآلات مناسب پاییز محصولات bolo می باشد که  در حال تبدیل به گردنبند های خوش استایل هستند. سال 2020 شاهد سیر تکاملی bolo از پایه کابویی به طرح جواهری مدرن خواهد بود. این گردنبندها مدل ظریف و کوچک مدل رسمی هستند.

به طور استثنایی گردنبندهای bolo می توانند در گردن به عنوان مدل با طرح های بلند و کوتاه یا حتی اندازه های متغییر یا اصطلاحا آسانسوری خودنمایی کنند.

مدل های بدون قفل باز و بست نیز می توانند مثل دستبندی که چندین بار دور دست پیچیده می شوند نقش دستبند را داشته باشند. شما می توانید زنجیر خود را باز کنید و روی دست خود به اندازه مچ دست خودتان اندازه کنید و بپیچید.

  • گوشواره های خطی و چسبنده

زیورآلات مناسب پاییز 2020
زیورآلات مناسب پاییز 2020

گوشواره های موجود انتخاب کاملی برای تمام اوقات روز است که به آسانی می توانید عصر برای مدل دیگری آن را تغییر دهید. این گوشواره ها را می توانید در انواع عرض ها و طول ها استفاده کنید .گوشواره های آویز همه کاره هستند، و از طرفی به طرف دیگر تاب می خورند بدون اینکه مخل فعالیت های روزانه باشند. ست کردن گردنبند با گوشواره هایی که در فصل پاییز و زمستان استفاده می شوند زیبایی و استایل جذابی به شما می دهد.

  • زنجیر

زیورآلات و بدلیجات مناسب فصل پاییز و زمستان
زیورآلات و بدلیجات مناسب فصل پاییز و زمستان

زنجیر انتخاب دیگری برای عاشقان بدلیجات رسمی است. گردنبندهای زنجیری پیوندی نیز در اندازه های مختلف وجود دارند، چه با سایه های جلوباز و چه با لایه بندی روی گردنبند.

اخیرا زنجیرهای ضخیم بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند، و اگر این روند را به عنوان نشانه در نظر بگیریم در پاییز شدت بیشتری خواهد داشت.

زنجیرها را می توان مدل کلاسیک معاصر در نظر گرفت. هر دو مدل های نقره و طلایی به صورت دستبندهای رسمی و دستبندهای لبه دار موجود هستند.

اگر این مدل را برای اولین بار می خواهید تجربه کنید، می توانید گردنبند کوتاه انتخاب کرده و آن را با مدل های بهتر پوشش دهید تا ظاهری متغیر داشته باشد تا نه زیاد گرانبها و نه زیاد کم ارزش به نظر بیاید. با این مدل های به روز که هیچ اثری از از بین رفتن ندارند، مدل پرچمدار فصل را خرید کنید.

  • زیورآلات رنگی

زیورآلات رنگی مناسب فصل پاییز
زیورآلات رنگی مناسب فصل پاییز

من رنگ را دوست دارم و پارسال عاشق این الگو شدم. برای پاییز و زمستان 2020 الگوی غافلگیر کننده ای از زیورآلات دیدم که می تواند گوشواره های بزرگ و گردنبند با سنگ های قیمتی رنگی باشد.

سنگهای قیمتی رنگی می توانند شبیه جواهرات سنتی باشند، اما دنیا مرحله ای است. 2020 سالی است که با هیجانات رنگی مورد توجه قرار می گیرد.

نکاتی برای استفاده از زیورآلات مناسب پاییز و زمستان

پاییز به معنی حرکت از لباس های تابستانی به سمت ژاکت و دستکش است. اما اینکه شما خود را با لباس زمستانی می پوشانید دلیل نمی شود که تکه ای بدلیجات و زیورآلات نداشته باشید. برخی از قطعات زیورآلات برای فصل سرما متناسب هستند تا به آسانی از آن استفاده کنید.

چون کلاه و روسری و دستکش از ضروریات این فصل هستند شما نیاز به انتخاب هوشمندانه بدلیجات دارید. شما نیاز به انتخاب تزئیناتی با کمترین سنگ های قیمتی برآمده دارید تا از نخ کش شدن دستکش یا روسری خودتان جلوگیری کنید.

مروارید برای زمستان عالی است. گردنبند مرواریدی دخترانه براق و مجلل همیشه بهترین انتخاب برای تنظیمات شکوهمندانه هستند. آنها صاف هستند و از این رو لباس های زمستانی شما را خراب نمی کنند.

برای افرادی که در مناطق بورانی و بسیار سرد زندگی می کنند، جایگزینی برای بدلیجات فلزی باید درنظر گرفته شود. اگر بخواهیم راهنمای خوبی باشیم، فلز در معرض هوای سرد بسیار سرد می شود.

هرکسی که اشتباه استفاده از النگو فلزی در هوای را کرده می تواند گواهی دهد. مچ بند چرمی با بست مخملی در طول پاییز و زمستان می تواند راحتی بیشتری به همراه داشته باشد زیرا تغییر دمای زیادی ندارند و مکمل های خوبی یرای انتقال حس گرمی به اطرافیانتان هم خواهد بود.

گل سینه ها تنها برای مادربزرگانتان نیست. اگر می خواهید از بدلیجات در طول زمستان و پاییز استفاده کنید، استفاده از گل سینه را فراموش نکنید.

گل سینه انتخاب خوبی برای اضافه کردن به درخشندگیتان با لباس زمستانه است. گل سینه می تواند از سنجاق کوچک تا کلکسیون بزرگ فلزی یا سنگی متغیر باشد. لوازم و دندانه های فلزی طرح های زیبایی برای گل سینه هستند.

برای داشتن مجموعه ای از زیورآلات مناسب پاییز  پیشنهاد می کنیم از جواهرات سنتی و تزیین شده با سنگ های رنگی فراموش نکنید.

۲ دیدگاه برای “زیورآلات مناسب پاییز 2020 را بهتر بشناسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *