ست کردن حلقه و انگشتر در کنار هم همراه با راهنمای کامل آن

ست کردن حلقه و انگشتر با هم

بسیاری از خانم ها علاقه مند به ست کردن حلقه و انگشتر خود با یکدیگر دارند. استفاده همزمان از حلقه و انگشتر در دستان خانم ها جذابیت و استایل خاصی به آن ها می دهد. انداختن چند مدل انگشتر و حلقه از چندین سال پیش در صنعت مد و فشن مورد توجه طراحان این حرفه قرار گرفت و همچنان هم به مریدان و علاقه مندان این سبک و استایل جذاب اضافه می شود. در این استایل شما کاملا آزاد هستید که انگشتر ها و حلقه های خود را برای هر دو دست ( چپ و راست )، یک دست خود ( چپ یا راست ) و یا همه انگشتان خود به کار ببرید. این آزادی در تعداد وجود دارد به این صورت که انگشتر و حلقه هایی که انتخاب میکنید از یک تم یا تم های مرتبط و شبیه به هم باشند شما را برای یک مهمانی شبانه خاق العاده وجذاب میکند.

استفاده همزمان چند انگشتر و حلقه با هم
استفاده همزمان چند انگشتر و حلقه با هم

استفاده هم زمان چند انگشتر و حلقه با هم ابتدا از سلبریتی ها و فرش قرمز ها شروع شد و در دنیای مد مورد استقبال همگان قرار گرفت، زیرا به طرز حیرت انگیزی انگشتر ها جلوه یکدیگر را کنار هم کامل تر و‌ زیبا تر می کنند. زیبایی این سبک به ما نشان داد که قوانین و اصولی هم وجود دارد که باید هنگام استفاده کردن حلقه های روز مره و ساده و انگشتر ها در یک انگشت باید مد نظر داشت. مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کرد انتخاب انگشتر ها و و حلقه ها برای یک یا دو انگشت و یا انگشتان هر دو دست است.

در این بخش خواهیم دید که چگونه اصول ست کردن حلقه و انگشتر به بهترین حالت ممکن در کنار هم زیبایی منحصر به فردی به انگشت و دستان شما می بخشد.

چگونه انگشتر عروسی و نامزدی و‌ پشت حلقه را با هم ست کنیم ؟!

استفاده همزمان انگشتر تک نگین با حلقه و پشت حلقه
استفاده همزمان انگشتر تک نگین با حلقه و پشت حلقه

حلقه ازدواج مرکز توجه و درخشش در مهمترین روز شماست و اهمیت اینکه چگونه حلقه و پشت حلقه خود را ست کنید حتی از بقیه زیورآلات عروسی تان بیشتر است. حلقه ازدواج تان نشانه تغییر دوران نامزدی شما و حلقه ای است که برای باقی عمرتان قرار است برای یادآوری لحظات خوبتان کنارتان باشد، پس به یاد داشته باشید که باید با حلقه نامزدی و ترکیب پشت حلقه تان همخوانی داشته باشد در ادامه به سه مدل اصلی برای داشتن این ترکیب زیبا و‌جذاب میپردازیم.

استفاده همزمان از حلقه های عروسی و نامزدی کنار هم در این سال ها بسیار رایج و معروف شده است، و اکثر عروس خانم ها مکمل بودن حلقه های انتخابی نامزدی و بعد از آن عروسی را برای استایل خود در نظر دارند.

ست انگشتر تک نگین الماس و پشت حلقه
ست انگشتر تک نگین الماس و پشت حلقه

این نمونه از انگشتر الماس و حلقه نامزدی ست است که زیبایی جذابی هم دارند و معمولا در این سبک کار از فلز یکسان برای هر دو انگشتر استفاده میشود.

ست انگشتر الماس تک نگین با دو تا پشت حلقه
ست انگشتر الماس تک نگین با دو تا پشت حلقه

این مدل بهترین و رومانتیک ترین طراحی برای هردو انگشتر در کنار هم است. ترکیب رزگلد و الماس بسیار خیره کننده و عالیست.

ست انگشتر تک نگین الماس با پشت حلقه نگین دار
ست انگشتر تک نگین الماس با پشت حلقه نگین دار

انگشتر های الماس بسیار مناسب برای یک انگشت هستند! این ست بسیار زیبا از ترکیب این انگشتر و دو حلقه به وجود آمده است.

استفاده کردن این ست در کنار هم بسیار کاربردی و تداعی کننده خاطرات و احساسات خوب از دو شب زیبای عمرتان با هم است. بیشتر طراحان مد و بدلیجات و زیور آلات در تکاپوی ارائه مدل های بسیار متنوع تری برای ست های انگشتر عروسی، نامزدی و پشت حلقه یا همان حلقه ساده هستند تا پاسخگو همه سلایق باشند و استرس اینکه عروس خانم ها بخواهند خودشان به طور جداگانه این انگشتر ها را خریداری و ست کنند را از آنها دور کنند.

اما یک نکته مهم از طرف ادمین برای شما ” اگر میخواهید از رنگ های مختلف یا جنس های مختلفی برای ست ازدواج خود استفاده کنید، رزگلد، الماس یا نگین و وجود رنگ نقره ای در کنار هم غوغا به پا می کند. ” هر کجا که با این ست حاضر شوید چشم ها خیره به ظاهر و جذابیت شما خواهد بود.

اصول ست کردن حلقه های ساده و مینیمال برای هر دو دست

این نوع ست کردن حلقه های ساده و شیک چند فصلی است که مهمان صنعت مد شده و به نظر ماندگار هم خواهد شد. به دلیل همین محبوبیت به این ست فوق مشهور و معروف می پردازیم که قطعا مورد توجه شما نیز قرار خواهد گرفت.
کلید اصلی ست و جفت و‌ جور کردن‌ حلقه ها این است که میتوانید هم برای شیطنت و هم رعایت وزن دیداری از یک جنس و یا رنگ متفاوت استفاده کنید. شاید اگر مدت زمان زیادی از انگشتر ها یا حلقه هایی از یک رنگ استفاده کنید، کمی خسته کننده به نظر برسد. پس پیشنهاد میکنیم تنوع در انتخاب داشته باشید تا مهره های بیشتری برای بازی با توجه دیگران نسبت به خود داشته باشید. با هم چند نمونه از این استایل و اصول آن بررسی می کنیم.

با هم ببینیم چه حلقه هایی را میتوانید با هم استفاده کنید و‌ استایل های مختلفی را با هم ترکیب کنید؟!

رنگ نقره ای یا طلایی برای هر دو‌ حلقه ؟!

رنگ نقره ای را بیشتر ترجیح می دهید یا رنگ طلایی ؟؟ اصلا مهم نیست ! وقتی شما از دو حلقه قرار است استفاده کنید که آزادید حتی از هر دو‌ رنگ و جنس های مختلف مانند استیل استفاده کنید.

دو حلقه طلایی برای هر دو دست

ست دو حلقه استیل به رنگ طلایی
ست دو حلقه استیل به رنگ طلایی

این بهترین ست برای دو حلقه طلایی رنگ است که هر کدام در یک دست قرار میگیرند. این یکی از بهترین انتخاب ها برای وقتی است که سویشرت آزاد و اُورسایز و شلوار جین به تن دارید.

ست حلقه طلایی برای هر دو دست
ست حلقه طلایی برای هر دو دست

شما حتی میتوانید از انگشت وسط برای انگشتر ها و‌حلقه های طلایی رنگ استیل نیز برای مینیمال تر و شیک تر شدن ظاهر خود کمک بگیرید.

رینگ های طلایی با دستبند استیل
رینگ های طلایی با دستبند استیل
ست حلقه های استیل
ست حلقه های استیل

 ست کردن حلقه و انگشتر با استفاده کردن دو حلقه یا انگشتر برای انگشت سبابه خود هم ایده بسیار خوبی است. شما میتوانید با اعتماد به نفس این ست را بزنید و کاملا شیک و امروزی به نظر برسید. اگر انگشتر انگشتی مثل عکس بالا دارید میتوانید آن را با یک مدل کلاسیک تر ست کنید.

دو‌ حلقه نقره ای رنگ برای هر دو دست

استفاده دو حلقه ی نقره ای
استفاده دو حلقه ی نقره ای
استفاده دو حلقه ی استیل برای یک انگشت
استفاده دو حلقه ی استیل برای یک انگشت

اگر جزو‌ طرفدار های استایل مینیمال هستید، پس قرار است عاشق جلوه حلقه های نقره ای کنار هم بشوید. حلقه های نقره ای رنگ بهترین تکمیل کننده تیپ و استایل های کت جین در هر رنگی هستند. میتوانید درجه خاص تر و خواستنی تر شدن خودتان را کت های جین طرح دار بیشتر کنید.

ست کردن حلقه و انگشتر با هم
ست کردن حلقه و انگشتر با هم

ترکیب کردن دو حلقه مانند عکس بسیار امروزی و جذاب است. حلقه اصلی از دو دور دایره ای به رنگ رزگلد و در مرکز آن حلقه ای به رنگ نقره ای وجود دارد که این استایل را بسیار منحصر به فرد تر می کند.

ست کامل حلقه ها و انگشترهای مینیمال
ست کامل حلقه ها و انگشترهای مینیمال

اگر علاقه به انگشتر یا حلقه های بزرگ دارید، بدون شک میتوانید آن ها را کنار هم داشته باشید یادتان باشد این سبک مورد علاقه و منحصر به فرد شماست. این دو‌ انگشتر ظاهری مدرن و امروزی دارند.

حلقه با استایل بوهو برای هر دو دست

حلقه و انگشتر های استیل با استایل بوهو
حلقه و انگشتر های استیل با استایل بوهو

کلید اصلی در استایل بوهو یا هنری و آزاد احساس راحتی از انتخاب هایتان است. پس میتوانید اگر به این سبک لباس پوشیدن علاقه دارید از انگشتر ها و و حلقه های درشت  استفاده کنید. غالبا انگشتر های این سبک از سنگ ها و نگین های بزرگ در کنار چند نگین کوچک تر یک خانواده با استایل خاص را تشکیل می دهند. در ادامه با هم چند نمونه از ست کردن حلقه و انگشتر را برای استایل بوهو را میبینیم.

ست انگشتر ها با استایل بوهومین و سنگ فیروزه
ست انگشتر ها با استایل بوهومین و سنگ فیروزه

این انگشتر ها یکی از بهترین های استایل بوهومین هستند. همانطور که می بینید, میتوانید آنها را در قالب ست در کنار هم داشته باشید. در هر انگشت میتوانید دو تا از این انگشتر ها استفاده کنید. این سبک جوان پسند تر و مدرن ترین در سبک  بوهو است.

اگر بر این عقیده هستید که داشتن دو انگشتر  کار شده با سنگ برای یک انگشت کمی افراطی به نظر می رسد, میتوانید خلاف آن را در عکس ببینید. با خیالی آسوده انگشتر سنگ آبی خود را برای تابستان و شب نشینی های ساحلی همراه خود داشته باشید. موقعی که کمی هم پوستتان برنزه شده  جذابیت این اکسسوری را بیشتر از همیشه و چند برابر درک میکنید.

12 راه ست کردن حلقه و انگشتر

هنوز گیج هستید؟ نگران نباشید در ادامه 12 مدل ست کردن برای شما آورده ایم تا از آن ها الگو برداری کنید.

ست کامل انگشتر استیل برای هر دو دست
ست کامل انگشتر استیل برای هر دو دست
ست انگشتر با سنگ و نگین قرمز
ست انگشتر با سنگ و نگین قرمز
ست انگشتر و حلقه ی طلایی با لاک
ست انگشتر و حلقه ی طلایی با لاک
ست حلقه و انگشتر با استایل بوهومین برای یک دست
ست حلقه و انگشتر با استایل بوهومین برای یک دست
حلقه های استیل مینیمال با تتو همرنگ
حلقه های استیل مینیمال با تتو همرنگ
ست حلقه استیل با نگین رنگی
ست حلقه استیل با نگین رنگی
ست حلقه استیل نقره ای
ست حلقه استیل نقره ای
حلقه استیل ساده برای استایل مینیمال
حلقه استیل ساده برای استایل مینیمال
ست بند انگشتی مینیمال
ست بند انگشتی مینیمال
ست کامل انگشت های فیروزه
ست کامل انگشت های فیروزه
ست پشت حلقه و حلقه با انگشتر طلا
ست پشت حلقه و حلقه با انگشتر طلا
ست انگشتر استیل برای انگشت اشاره و شصت
ست انگشتر استیل برای انگشت اشاره و شصت

 

در مجموع داشتن و ست کردن انگشتر ها ممکن است آسان به نظر برسد, اما چندین نکته وجود دارد که بیشتر میتواند شما را به سمت انتخاب درست تر و مناسب تر راهنمایی کند: مانند راهنمای انتخاب بدلیجات مناسب با رنگ پوست، شناخت و انتخاب استایل مورد نظرتان و…

معمولا آسان ترین راه و البته میتوان آن را بزرگ ترین اشتباه هم نامید برای این مسئله که به ذهن همه می رسد این است که به جای ترکیب کردن طرح هایی از برند های مختلف, فقط کار های روتین و یکنواخت یک طراح را خریداری کنند. فارغ از جنسی که برای بدلیجات و زیور آلات خود انتخاب می کنید, ترکیب کردن و بازی با انگشتر و حلقه هایتان میتواند راهی برای خلق سبک جدید و خاص خودتان باشد که شناسنامه شماست.

برای داشتن ظاهری جذاب باید اصول ست کردن زیورآلات را به خوبی درک کنیم اگر علاقه مند به ست کردن هستید، می توانید ست کردن گردنبند با گوشواره و اصول ست کردن دستبند و انگشتر که در پست های قبلی به آن پرداخته ایم مشاهده کنید.

در آخر نکته و پیشنهاد ادمین: شجاع باشید، به حس هایتان اعتماد کنید و آزادانه برای استایل خودتان تصمیم بگیرید و ست کردن حلقه و انگشتر را بهش بیشتر توجه کنید . در وهله اول این شما هستید که باید اعتماد به نفس و حس خوب به خودتان داشته باشید.

۲ دیدگاه برای “ست کردن حلقه و انگشتر در کنار هم همراه با راهنمای کامل آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *