سنگ ماه تولد آبان به همراه جذاب ترین مدل های زیورآلات

سنگ ماه تولد آبان

سنگ ماه تولد آبان سیترین و توپاز است. عده ای بر این باورند که سنگ سیترین خواص درمانی نیز دارد. این دو سنگ متولدین آبان ماه ثروت و سلامتی را برای افرادی که آن را می پوشند به ارمغان می آورد و انرژی بخش است. گفته می شود که سنگ توپاز برای بهبود مزاج های بد، خوابی آرام و به طور کلی آرامش بخش است. رنگ سنگ سیترین از زرد روشن تا قهوه ای است، که زرد کمرنگ آن شباهت زیادی با سنگ توپاز نیز دارد. به طوری که اغلب این دو سنگ را با هم اشتباه می گیرند. سنگ سیترین احساسات منفی را از افراد دور می کند. این سنگ های قیمتی منحصر به فرد برای هدیه دادن مناسب هستند و در تزئین جواهرات نیز از آنها استفاده می شود.

جدیدترین و جذاب ترین زیورآلات سنگ ماه متولد آبان ماه برای خانم ها

در این مقاله به بررسی سنگ متولدین آبان ماه می پردازیم:

1 . سنگ سیترین زرد:

سنگ سیترین برای ماه تولد آبان
سنگ سیترین برای ماه تولد آبان

برای خریداری سنگ سیترین باید به این نکته توجه داشته باشید که سیترین سنگی کمیاب است و بیشتر سیترین های موجود در بازار سنگ آمیتیست هستند که با دمای بالا از رنگ بنفش به رنگ زرد تغییر رنگ داده شده اند. سنگ سیترین گرد سنگ مناسبی برای ساخت حلقه و گوشواره است. این رنگ زرد زیبا که از آن برای ساخت جواهرات استفاده می شود رنگی پر جنب و جوش است.

2 . سنگ توپاز آبی:

سنگ توپاز آبی برای ماه تولد آبان
سنگ توپاز آبی برای ماه تولد آبان

سنگ توپاز به عنوان یکی از سنگ های متولدین آبان ماه استفاده می شود. این سنگ نشانگر ابهت، شادی و موفقیت است. سنگ توپاز بیضی شکل به رنگ آبی در اندازه های مختلف در بازار وجود دارد که استفاده از این سنگ بر روی جواهرات پیشنهاد می گردد.

3 . حلقه ماه متولد آبان:

حلقه مناسب برای متولدین آبان
حلقه مناسب برای متولدین آبان

سنگ توپاز سنگ مورد علاقه متولدین آبان ماه است. در اینجا یک حلقه که با سنگ توپاز تزئین شده مشاهده می کنید. این جواهرات برای هدیه دادن در عروسی ها ، تولد و سالگرد بسیار مناسبند.

4 . گردنبند ماه متولد آبان:

گردنبند مناسب برای متولدین آبان
گردنبند مناسب برای متولدین آبان

سنگ سیترین که رنگ آفتابی و درخشان دارد یکی از سنگ های مورد توجه متولدین آبان ماه است که برای ساخت جواهرات مناسب است. متولدین آبان ماه بر این باورند که این سنگ زینتی آرامش بخش و حیات آور است و یک هدیه عالی برای متولدین آبان به شمار می رود.

5 . گوشواره ماه متولد آبان:

گوشواره مناسب برای متولدین آبان
گوشواره مناسب برای متولدین آبان

گوشواره آویز نقره استرلینگ که با سنگ توپاز تزئین شده هدیه ای مناسب برای متولدین آبان است. الماس، نقره استرلینگ، مروارید ترکیب بسیار زیبایی با این سنگ های قیمتی به وجود آورده اند.

6 . دستبند متولدین آبان ماه:

دستبند مناسب برای متولدین آبان
دستبند مناسب برای متولدین آبان

این دستبند زیبا که مشاهده می کنید با سنگ توپاز تزئین شده است. رنگ آبی این سنگ جلوه ای ویژه به مچ دستتان می بخشد این دستبند هدیه ای مناسب برای افراد متولد آبان ماه است که از دستبند استفاده می کنند.

7 . پابند متولدین آبان ماه:

پابند مناسب برای متولدین آبان
پابند مناسب برای متولدین آبان

پابند تزئین شده از سنگ توپاز آبی می تواند درخشندگی و زیبایی به مچ پای افراد بدهد. همچنین این پابند شیک و جذاب گزینه عالی برای هدیه دادن به متولدین آبان است.

8 . حلقه بینی متولدین آبان:

حلقه بینی مناسب برای متولدین آبان
حلقه بینی مناسب برای متولدین آبان

سنگ توپاز آبی یکی از بهترین سنگ ها برای تزئین حلقه بینی است. توپاز آبی و نقره استرلینگ ترکیبی فوق العاده دارند و گزینه مناسبی برای استفاده خانم ها هستند.

9 . آویز سیترین متولدین آبان:

آویز مناسب برای متولدین آبان
آویز مناسب برای متولدین آبان

سنگ های ماه متولد آبان ماه نماد خوشبختی و نشاط هستند که بسیار مناسب برای هدیه دادن به دوستان تان می باشد. این آویز قلب در طیف های مختلف رنگ زرد در بازار موجود است.

افسانه های زیادی در مورد قدرت درمانی سنگ های قیمتی وجود دارد. سنگ توپاز و سیترین که سنگ متولدین آبان نیز هستند به قدرت تسکین دهندگی شناخته می شوند. سنگ توپاز نماد عشق و علاقه است و ثروت می بخشد. در زمان های قدیم مردم بر این باور بودند که اگر سنگ توپاز را به صورت پودر درآورده و با نوشیدنی مخلوط کنند خوابی آرام خواهند داشت. این سنگ همچنین به تعادل روحی افراد کمک می کنند. سنگ سیترین اغلب با توپاز زرد اشتباه گرفته می شود. رنگ های سنگ متولدین آبان ماه عمدتا شامل سایه زرد و آبی می باشند.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و از سنگ ماه تولد آبان در کلسیون خود استفاده کنید.

دیگر مقالات مرتبط سنگ ماه های تولد

سنگ ماه تولد فروردین

سنگ ماه تولد شهریور

سنگ ماه تولد آذر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *