کامل ترین آلبوم گردنبند مرواریدی دخترانه در سال 2020

انواع گردنبند مرواریدی دخترانه

مروارید تنها سنگی است که درون یک موجود زنده یافت می شود. گردنبند مرواریدی دخترانه همیشه بسیار زیبا به نظر می رسند با این که ظاهری ساده دارد. مرواریدها نماد پاکی و بی گناهی هستند و برای مناسبت های خاص مانند جشن عروسی بسیار خوشایندند. مرواریدها در شکل ها و فرم های مختلف یافت می شوند و می توانید از بین آنها مروارید مورد علاقه خود را انتخاب کنید. این سنگ در رنگ های گوناگون مانند سیاه، آبی، سفید و صورتی وجود دارد.

گردنبند مرواریدی دخترانه طلایی
گردنبند مرواریدی دخترانه طلایی

جدیدترین طرح های گردنبند مرواریدی دخترانه (مرواریدهای تک و چندتایی) آبی، سفید و سیاه

هر رنگ معنای منحصر به فردی دارد و بسیار جذاب به نظر می رسد. در اینجا درباره ی گردنبندهای مخصوص جشن و یا معمولی تر که به صورت روزانه استفاده می شوند، نکاتی را مطرح می کنیم:

گردنبندهای مروارید به دلیل تنوع در طرح و مناسب بودن قیمت، یکی از زیورآلات مورد علاقه خانم ها هستند. می توان این گردنبند را متناسب با هر نوع رنگ لباسی سفارش داد و تهیه کرد.

1. گردنبند مروارید طلایی:

گردنبند مروارید طلایی
گردنبند مروارید طلایی

گردنبند مروارید طلایی یکی از محبوب ترین زیورآلات است. آن را می توان با گوشواره هایی که همراه گردنبند هستند و با انواع لباس های سنتی ست کرد.

2. ست گردنبند مروارید آبی:

ست گردنبند مروارید آبی
ست گردنبند مروارید آبی

این گردنبند از مروارید آبی برای مهمانی ها و جشن های بزرگ انتخاب بسیار مناسبی است. اگرچه بسیار سنگین به نظر می رسد اما سبک وزن هستند و می تواند جلوه ای کامل به ظاهر شما ببخشد. این گردنبند ترکیبی از الماس و مروارید است که این تضاد آن را زیبا کرده و از بقیه گردنبند های مروارید متمایز می کند.

3. گردنبند مروارید طرح گل با نقره:

گردنبند مروارید طرح گل با نقره
گردنبند مروارید طرح گل با نقره

این گردنبند مرواریدی دخترانه طراحی جدیدی دارد که می توان آن را با لباس های مد روز پوشید. این طرح گل و برگ یک مدل بی نظیر در طرح های گردنبند مروارید است.

4. گردنبند مروارید رشته ای:

گردنبند مروارید رشته ای
گردنبند مروارید رشته ای

این گردنبند مروارید ساده و کم وزن برای کسانی مناسب است که می خواهند فرهیخته به نظر برسند. بهتر است با لباس رسمی استفاده شود و می توان آن را با یک جفت گوشواره مروارید ست کرد.

5. گردنبند مروارید قرمز:

گردنبند مروارید قرمز
گردنبند مروارید قرمز

این گردنبند مروارید قرمز با آبکاری طلای۲۱ عیار  به بازار عرضه شده است. یک آویز بزرگ در مرکز آن وجود دارد. برای لباس های سنتی مناسب است و می توان آن را با گوشواره و النگو ست کرد. تضاد بین رنگ های سفید و قرمز این گردنبند را زیباتر می کند.

6. گردنبند آویز با مروارید تک:

گردنبند آویز با مروارید تک
گردنبند آویز با مروارید تک

این گردنبند مروارید آویز بسیار ساده و در عین حال جذاب است و با بقیه گردنبندها کمی تفاوت دارد. می توان آن را با دستبندی از طرح گل ست کرد. این گردنبند از رشته های ریز ساخته شده و یک مروارید با یک آویز بلند به آن متصل است.

7. گردنبند سه رشته ای:

گردنبند سه رشته ای
گردنبند سه رشته ای

این گردنبند مرواریدی دخترانه بهترین گزینه برای افرادی است که می خواهند از آن در مراسم های گوناگون استفاده کنند. این نوع مروارید براق و روشن است و سه رشته دارد که با یک قفل به هم وصل شده اند.

8. گردنبند طوقه مروارید:

گردنبند مروارید چوکر
گردنبند طوقه مروارید

این گردنبند برای خانمهای امروزی مناسب است که می خواهند مد را با طرح های قدیمی و جدید تجربه کنند. این گردنبند با لباسهای گوناگونی و هم چنین گوشواره ی مشابهش ست می شود.

9. گردنبند تاهیتی:

گردنبند تاهیتی
گردنبند تاهیتی

این گردنبند به دلیل رنگ سیاه با سایر گردنبندها تفاوت دارد و برای خانم هایی مناسب است که به دنبال ظاهری منحصر به فرد هستند. بهترین گزینه برای ست شدن با لباس های آزاد و مد روز هستند و می توان آن را با دستبند و یا گوشواره ست کرد.

10. گردنبند رشته ای با مروارید کشت شده:

گردنبند رشته ای با مروارید کشت شده
گردنبند رشته ای با مروارید کشت شده

این گردنبند مروارید از دریای جنوب زیورآلاتی است که می تواند در هر سنی زینت بخش زنان باشد و با هر نوع لباسی ست می شود. این گردنبند شامل یک رشته فلزی و یک مروارید آویز از دریای جنوب است.

11. گردنبند رشته ای صورتی رنگ:

گردنبند رشته ای صورتی رنگ
گردنبند رشته ای صورتی رنگ

این گردنبند مرواریدی دخترانه صورتی روشن است که از مدل گردنبندهای جدید مرواریدی محسوب می شود. افسانه ای از قدیم به این مروارید صورتی زیبا نشانه پاکی و عشق اول را داده است که میتواند برای ابراز علاقه هم هدیه مناسب و جذاب باشد. این نوع گردنبند مورد پسند زنانی است که به دنبال ظاهری ساده و در عین حال جذاب هستند و با هر نوع لباس رسمی و غیررسمی ست می شوند.

12. گردنبند مروارید سبز:

گردنبند مروارید سبز
گردنبند مروارید سبز

این گردنبند مروارید سبز را زنان می توانند با لباس های ساده ست کنند. این جواهر ترکیبی از الماس و مروارید سبز و گوشواره های آویز است. به طور کلی، این گردنبند می تواند جلوه ای باشکوه به خانم ها بدهد.

13. گردنبند نقره مروارید :

گردنبند مروارید نقره ای
گردنبند نقره مروارید

این گردنبندها به رنگ طلایی یا نقره ای هستند. از مرواریدهای طلایی در مراسمات رسمی مانند عروسی و جشن ها استفاده می شود ولی مروارید های نقره ای، مورد پسند خانمها در مراسمات رسمی هستند. مروارید ها با رشته های فلزی طلا و یا نقره به هم وصل می شوند.

14. گردنبند مروارید و سنگ:

گردنبند مروارید و سنگ
گردنبند مروارید و سنگ

این گردنبند سنگ مروارید نیمه قیمتی، زیبایی واقعی به شما می دهد. سنگ های نیمه قیمتی و رنگی به هم متصل شده و یک مروارید در وسط آن قرار گرفته است. برای جشن های بزرگ بسیار مناسب است و می توان آن را با گوشواره اش ست کرد.

15. گردنبند مروارید کلاسیک:

گردنبند مروارید کلاسیک
گردنبند مروارید کلاسیک

این گردنبند مرواریدی دخترانه کلاسیک یک رشته مروارید بلند است که ظاهری ساده و جذاب دارد. وزنش سنگین نیست و همچنین می توانید آن را با انواع لباس هایتان ست کنید.

16. گردنبند مروارید دو رنگ:

گردنبند مروارید دو رنگ
گردنبند مروارید دو رنگ

آنچه این گردنبند را بی نظیر می کند، ترکیب آن از مرواریدهای سفید و سیاه است. آن را می توان همراه با لباس رسمی، کت و دامن و…پوشید. از نظر ظاهری بسیار ساده اما ظریف است و با گوشواره های میخی ست می شود.

17. گردنبند مروارید و نقره:

گردنبند مروارید و نقره
گردنبند مروارید و نقره

این گردنبند از طلا و یا نقره ساخته می شود. طراحی آن بسیار جدید است و به این صورت است که سنگ های قیمتی همانند الماس و مروارید حلقه های نقره و یا طلا را تزیین می کنند. این حلقه ها دانه های یک زنجیر را تشکیل می دهند که اندازه های آنها از بزرگ تا کوچک است. این حلقه های در هم گره خورده فرم بسیار خاصی را به این گردنبند و شما به عنوان یک خانم جذاب و با کلاس می دهد.

18. گردنبند به شکل بیضی:

گردنبند به شکل بیضی
گردنبند به شکل بیضی

این گردنبند مروارید طلایی رنگ و بیضی شکل هیج وقت از مد نمی افتد. این جواهر به دلیل ظاهر جذاب و ساده اش مورد پسند بیشتر زنان است و می توان این رشته مروارید را با لباس های رسمی و غیررسمی ست کرد.

19. گردنبند مروارید آبی لاجوردی:

گردنبند مروارید آبی لاجوردی
گردنبند مروارید آبی لاجوردی

این گردنبند مروارید کوچک از لاجورد آبی و مرواریدهای سفید ساخته شده است. این ترکیب رنگ باعث می شود این گردنبند در هنگام انتخاب منحصر به فرد باشد. می توان آن را با گوشواره های آویزان یا گل میخ های مختلف آویز ست کرد.

20. گردنبند مروارید آکویا:

گردنبند مروارید آکویا
گردنبند مروارید آکویا

گردنبند مروارید آکویا یک گردنبند مروارید تک است که در مراسم های سنتی و یا رسمی از آن استفاده می شود. می توان آن را با دستبند و یا گوشواره های میخی ست کرد.

21. گردنبند مروارید قهوه ای:

گردنبند مروارد قهوه ای
گردنبند مروارد قهوه ای

این گردنبند مروارید قهوه ای با بقیه گردنبندها متفاوت است. این گردنبند را می توان با  لباس هایی با رنگ روشن پوشید تا جلوه ی خوبی ایجاد شود. این یک گردنبند ساده است که از مرواریدهای قهوه ای بر روی یک رشته ساخته شده است و می توان آن را با لباس های رسمی ست کرد.

22. گردنبند مروارید با طلای زرد:

گردنبند مروارید با طلای زرد
گردنبند مروارید با طلای زرد

این گردنبند مروارید با روکش طلای زرد جدیدترین طراحی گردنبند مروارید است. مد روز است و به گونه ای طراحی شده است که می تواند در مراسم های گوناگون استفاده شود. ظاهری کلاسیک و مجلسی را برای شما به ارمغان می آورد و می توان آن را با گوشواره های آویزان و گوشواره گل میخی که مروارید در آن به کار رفته باشد ست کرد.

23. گردنبند مروارید قلع:

گردنبند مروارید قلع
گردنبند مروارید قلع

این گردنبند از گردنبند مروارید آکویا با روکش آبی ساخته شده است. این زیورالات را می توان با لباس رسمی ست کرد. ظاهری شیک به شما می دهد و به گونه ای طراحی شده است که خیلی سنگین و یا خیلی ساده به نظر نمی رسد.

24. گردنبند عروس:

گردنبند عروس
گردنبند عروس

 این گردنبند به عروس جلوه ی خاصی می دهد. سه رشته ای است و متناسب با لباس خاص عروس طراحی شده است. در طراحی آن از طلا استفاده شده و بنابراین برق و جلوه خاصی دارد و برای عروس انتخابی عالی است که با لباسش هم به خوبی ست می شود.

25. گردنبند طلای رزگلد:

گردنبند طلای رزگلد
گردنبند طلای رزگلد

وقتی صحبت از گردنبندها می شود، طلا هرگز از مد نمی افتد. ترکیب طلای رز گلد با مروارید یکی از زیباترین جلوه های مد است. این گردنبند برای زنان مدرن و شیک پوش طراحی شده است. با لباس های رسمی و نیز سنتی به خوبی ست می شود و می توان آن را با گوشواره های رزگلد ست کرد. برای جذاب و خاص تر کردن آن هم میتوانید با مروارید صورتی انتخابش کنید. این گردنبندها هیچ وقت از مد نمی افتند و می توان آن را در مراسم های مختلف استفاده کرد و دارای طراحی و رنگ های گوناگون است که متناسب با بیشتر سلیقه هاست.

26. گردنبند ساده مروارید سفید:

گردنبند ساده مروارید سفید
گردنبند ساده مروارید سفید

گردنبند مروارید یک رشته ای یک گردنبند ساده و در عین حال بسیار جذاب است. سادگی و جذابیت این گردنبند همیشه مورد توجه و تحسین خانمها و به ویژه خانم های میانسال و یا حتی مسن بوده است. این رشته مروارید ساده و سفید با همه نوع لباس هم به خوبی ست می شود.

27. گردنبند با مرواریدهای کوچک اراسته با طلا:

گردنبند با مرواریدهای کوچک اراسته با طلا
گردنبند با مرواریدهای کوچک اراسته با طلا

طلا همواره مورد پسند خانمها بوده است. اگر دانه های مروارید با طلا همراه شوند جلوه ی بسیار زیبایی پیدا می کنند. این نوع گردنبندها از یک دهه قبل و در بین تمام گروههای سنی رایج شده اند.

28. گردنبند مروارید خاص برای عروسی:

گردنبند مروارید خاص برای عروسی
گردنبند مروارید خاص برای عروسی

این گردنبند ترکیب بی نظیری از مرواریدهای سفید است که به شکل گل طراحی شده است. ترکیب مروارید گردنبند را بسیار جذاب می کند و انتخاب مناسبی است که  در عروسی ها و در مهمانی ها نیز استفاده می شود.

29. گردنبند مرواریدی دخترانه:

گردنبند مرواریدی دخترانه
گردنبند مرواریدی دخترانه

این نوع گردنبند به ویژه برای افرادی مناسب است که به زیورآلات ظریف علاقه دارند. در این نوع گردنبند, مروارید می تواند علاوه بر طلا با هر نوع فلزی با توجه به سلیقه شما همراه شود.

30. گردنبند مروارید خاکستری به سبک کراوات:

گردنبند مروارید خاکستری به سبک کراوات
گردنبند مروارید خاکستری به سبک کراوات

این نوع گردنبند با مرواریدهای سیاه، خاکستری و سفید طراحی می شود و به سبک کراوات است که به آن ظاهری جذاب و دلربا داده است. این نوع گردنبند بسیار خاص و زیبا است و به تنهایی زیبایی خاصی را به فرد می دهد.

31. گردنبند مروارید ساده با نقره:

گردنبند مروارید ساده با نقره
گردنبند مروارید ساده با نقره

فلز نقره یکی از فلزهای مورد علاقه در زیورآلات است و با هر نوع سنگی از جمله مروارید زیبا می شود. این گردنبند مرواریدی دخترانه از نقره و مروارید به دختران زیبایی ویژه ای می بخشد و هم چنین گزینه بسیار خوبی برای هدیه دادن به عزیزانتان است.

32. گردنبند مروارید تک با الماس:

گردنبند مروارید تک با الماس
گردنبند مروارید تک با الماس

اگر به الماس های زیبا و خیره کننده، مروارید هم اضافه شود زیبایی اش دو چندان خواهد شد. این نوع گردنبند همواره مورد پسند خانمها بوده است و همواره از سوی دیگران تحسین می شود.

33. مجموعه جواهرات گردنبند مروارید عروس:

مجموعه جواهرات گردنبند مروارید عروس
مجموعه جواهرات گردنبند مروارید عروس

عروسی با ارزش ترین و مهمترین روز در زندگی یک زن است و او می خواهد در روز ویژه خود منحصر به فرد باشد. گردنبند مروارید انتخاب مناسبی برای عروس است زیرا درخشندگی خاصی به چهره می بخشد.

34. گردنبند مروارید چند رشته ای با زنجیر طلا:

گردنبند مروارید چند رشته ای با زنجیر طلا
گردنبند مروارید چند رشته ای با زنجیر طلا

خانمها به زنجیرهای چند رشته علاقه خاصی دارند. این رشته ها ممکن است از طلا یا نقره باشند. این ترکیب زیبایی خاصی را ایجاد می کند و جلوه ای خاص به گردنبند می دهد.

35. گردنبند مروارید با طراحی زیبا برای نوجوانان:

گردنبند مروارید با طراحی زیبا برای نوجوانان
گردنبند مروارید با طراحی زیبا برای نوجوانان

نوجوانان همواره مد را دنبال کرده و سعی می کنند از جدیدترین لوازم در جعبه جواهرات و بدلیجات شان داشته باشند. در این نوع گردنبند طلا به صورت حلقه های بیضی شکل درآمده و با مروارید با رنگ های متفاوت ترکیب می شود و زیبایی خاصی به فرد می دهد.

36. گردنبند مروارید سه تایی:

گردنبند مروارید سه تایی
گردنبند مروارید سه تایی

این نوع گردنبند مرواریدی دخترانه یکی از ساده ترین و منحصر به فردترین گردنبندها است و طرح و الگوی آن هرگز قدیمی نمی شود. مرواریدهای براق به یک زنجیر ساده وصل شده اند تا شما را زیبا و یا حتی زیباترین خانم در جمع جلوه دهد. می توانید این گردنبند را در بین جمع دوستان و یا در مهمانی ها استفاده کنید.

37. گردنبند با مرواریدهای پیچیده درهم:

گردنبند با مرواریدهای پیچیده درهم
گردنبند با مرواریدهای پیچیده درهم

در ساخت این نوع گردنبند از مرواریدهای کوچک و بزرگ استفاده می شود. مرواریدها در یک الگوی خاص پیچ خورده اند تا جلوه ای منحصر به فرد به آن بخشیده و باعث می شود شما عالی به نظر برسید. این گردنبندها به زیبایی گردن را آراسته می کنند و بسیار ظریف و از نظر وزن بسیار سبک هستند.

38. گردنبند مروارید با دانه های سیاه رنگ:

گردنبند مروارید با دانه های سیاه رنگ
گردنبند مروارید با دانه های سیاه رنگ

جواهرات نشان دهنده ی شخصیت فرد نیز هستند  و از این رو گردنبند پوشیده شده توسط یک زن می تواند نشانگر ویژگی های شخصیتی او باشد. این نوع گردنبند ظاهری سلطنتی و درجه یک به شما می دهد. گردنبند چند رشته ای می تواند برای لباس عروسی مناسب باشد و دانه های سیاه کاملاً با درخشش مرواریدهای سفید ترکیب شوند.

39. ست گردنبند مروارید آبی تیره:

ست گردنبند مروارید آبی تیره
ست گردنبند مروارید آبی تیره

مرواریدها با رنگهای مختلفی همراه می شوند و به این ترتیب جلوه ای برجسته می بخشند. گفته می شود فردی که مرواریدهای آبی استفاده کند، عشق خود را پیدا می کند. در این گردنبند از مرواریدهای سفید و آبی به زیبایی استفاده می شود و برجستگی آن جلوه ای منحصر به فرد می دهد.

40. گردنبند مروارید شیک برای خانمها:

گردنبند مروارید شیک برای خانمها
گردنبند مروارید شیک برای خانمها

این شگفت انگیزترین و منحصر به فردترین نوع گردنبند مروارید است. ترکیب مرواریدهای سیاه و سفید با کریستال ها باعث می شود بسیار مدرن به نظر رسیده و نمادی از وفاداری نیز هست. هنر دست و ترکیب آن درخشان است و جلوه ای دیدنی به فرد می بخشد.

گردنبند مرواریدی دخترانه گردنبندی است که می توانید در هر مناسبت، همراه با لباس اداری و یا در مهمانی ها نیز بدون هیچ مشکلی آن را استفاده کنید. با این که گردنبند مروارید ساده به نظر می رسد اما به شما ظاهری زیبا و جذاب میبخشد. گردنبند مروارید را می توانید با انواع لباس هایتان استفاده کنید. دختران جوان نیز گردنبند مروارید را زیبا می دانند زیرا این جواهرات نماد پاکی و وفادرای بوده و زیبایی و جلوه خاصی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *