9 مدل حلقه ازدواج پلاتین خاص که باید حتما قبل خرید ببینید

حلقه های ازدواج پلاتین

حلقه ازدواج پلاتین و انگشتر تاثیر مهم و قابل توجهی بر ظاهر شما به ویژه در جشن ها و مناسبت ها دارد. فرقی نمیکند که جشن عروسی باشد و یا جشن های کم اهمیت تر، حلقه همیشه نشانگر عشق و علاقه بین دو طرف بوده است. می توانید به جای حلقه های طلا و نقره از پلاتین استفاده کنید که جلوه ی خاصی به دست تان می دهد. اگر روی حلقه ازدواج پلاتین از الماس نیز استفاده کنید جذابیت و زیبایی آن را دو چندان کرده اید.

انواع حلقه های پلاتین با الماس

ما در اینجا شما را با چند مدل از حلقه های پلاتین و الماس که بیشتر توسط زوجین انتخاب می شوند آشنا خواهیم کرد:

1.حلقه پلاتین همراه با سنگ یا الماس

این نوع حلقه پلاتین همراه با تراش های بسیار زیبا روی سنگ یا الماس است. این حلقه با یک الماس یا سنگ با اندازه متوسط در قسمت بالایی تزیین شده است، ضلع های حلقه نیز برای زیبایی بیشتر با الماس ها ریز تزئین شده اند که میتواند نمای شگفت انگیزی به انگشتتان بدهد.

حلقه پلاتینی همراه با سنگ یا الماس
حلقه پلاتینی همراه با سنگ یا الماس

2.حلقه پلاتین با طلا و الماس

حلقه های الماس پلاتین دارای طرح های گسترده ای هستند، اگر طلا را نیز به این حلقه ها اضافه کنیم برای آقایان زیبایی و جلوه بیشتری خواهد داشت. این نوع حلقه با یک مربع در قسمت بالایی ساخته می شود که داخل آن با چند تکه الماس کوچک تزیین شده است. دو سمت حلقه با پلاتین ساخته شده و نوار کوچکی از طلا که بر روی آن الماس های ریز نصب شده است بر روی پلاتین در دو سمت وجود دارد. این حلقه میتواند بهترین کادو دوران نامزدی از طرف خانم ها به آقایان باشد.

حلقه پلاتین با طلا و الماس
حلقه پلاتین با طلا و الماس

3. حلقه پلاتین الماس با طرح زیگزاگ

این حلقه پلاتین با طرح منحنی یکی دیگر از انتخاب های خاص آقایان است. در دو طرف این حلقه یک لبه باریک وجود دارد که بین آنها دو منحنی طراحی شده است که بصورت زیگزاگ از هم عبور می کنند و روی یکی الماس نصب شده و دیگری پلاتین ساده است. این حلقه یک هدیه شگفت انگیر برای زوجین محسوب می شود.

 

 حلقه پلاتین الماس با طرح زیگزاگ
حلقه پلاتین الماس با طرح زیگزاگ

4. حلقه پلاتین و الماس مدل پرنسس

در این نوع حلقه ازدواج پلاتین، الماس های کوچک سفید به شکل گرد دور تا دور حلقه را گرفته اند. این طرح از حلقه را میتوان یک حلقه سلطنتی دانست که بیشتر خانواده های سلطنتی از آن استفاده می کنند. الماس های استفاده شده در این حلقه نیز ترکیبی از اندازه های گوناگون هستند که زیبایی چشم گیری را به حلقه میدهند.

 

 حلقه پلاتین و الماس مدل پرنسس
حلقه پلاتین و الماس مدل پرنسس

5. حلقه های ازدواج پلاتین طراحی شده با الماس

طراحی ساده و ظریف بهترین انتخاب شما برای یک حلقه ازدواج پلاتین است. این حلقه های ازدواج بسیار زیبا هستند و میتوانند یک حلقه بیاد ماندنی برای شما و همسرتان شوند. در طراحی این نوع حلقه ها قلب به دو قسمت مساوی تقسیم میشود که اگر حلقه هایتان را کنار هم بگذارید شکل قلب کامل می شود. همچنین  بر روی هر یک از حلقه ها درون منحنی قلب یک الماس زیبا وجود دارد  که باعث درخشندگی و زیبایی بیشتر حلقه شده است.

 

 حلقه های ازدواج پلاتین طراحی شده با الماس
حلقه های ازدواج پلاتین طراحی شده با الماس

6. حلقه های پلاتین با الماس صورتی

این یک طرح ساده و جذاب در مجموعه ی حلقه های عروس است که یک سنگ صورتی رنگ در وسطش قرار گرفته است. در برخی از طراحی ها ممکن است الماس های ریز و سفید رنگ در اطراف این سنگ صورتی قرار بگیرند و زیبایی آن را بیشتر کنند.

حلقه های پلاتین با الماس صورتی
حلقه های پلاتین با الماس صورتی

7. حلقه پلاتین با نگین های ساده

آیا می خواهید یک حلقه ساده و درعین حال بی نظیر به همسرتان هدیه دهید؟!

حلقه پلاتینیومی طراحی شده با الماس یک انتخاب عالی برای هدیه دادن است. دور تا دور این حلقه در وسط یک نوار باریک وجود دارد که با الماس تزئین شده است. این حلقه یک کادو بسیار عالی برای ولنتاین نیز محسوب می شود.

 حلقه پلاتین با نگین های ساده
حلقه پلاتین با نگین های ساده

8. حلقه الماس پلاتین با طراحی چشم

این طرح از حلقه ها را میتوانید مانند دو فلش بسوی هم و یا طرح چشم تشبیه کنید. در این طرح حلقه پلاتینی الماس بصورت دو لایه ساخته شده است و یا همانطور که در عکس مشاهده میکنید میتوان گفت موج بالایی دارای طرح خطوط راه راه و موج پایینی با الماس تزئین  شده است.

این حلقه را میتوانید برای مناسبت هایی مانند سالگرد ازدواج به همسرتان هدیه بدهید.

 

حلقه  الماس پلاتین با طراحی چشم
حلقه  الماس پلاتین با طراحی چشم

9. حلقه الماس پلاتین با طراحی گل رز

این حلقه یک گزینه خاص و کاملا شیک برای ازدواج است. این حلقه با طرح گل رز بصورت شاخه ای بهم پیچیده شده و در بالای آن یک الماس زیبا قرار دارد. بر روی قسمت های مختلف این حلقه نیز از الماس های کوچک استفاده شده تا زیبایی آن را دو چندان کند.

حلقه الماس پلاتین با طراحی گل رز
حلقه الماس پلاتین با طراحی گل رز

حلقه های الماس پلاتینی اگر با سنگ های مختلف ترکیب شوند ظاهری جدید و جلوه ای ویژه به شما میدهند.

اولین سوالی که با دیدن حلقه های پلاتین به ذهن شما میرسد میزان خالص بودن آن است، چرا که حلقه های پلاتین درخشندگی خاصی را دارا می باشند. ما دراین مقاله  از سایت مجموعه من سعی کردیم به بررسی چندین مدل از انواع حلقه های پر طرفدار پلاتین بپردازیم، امیدواریم شما بتوانید با خواندن این مقاله حلقه مناسبی برای همسرتان خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *