راهنمای کامل تشخیص دستبند کارتیر اصل از تقلبی

راهنمای کامل تشخیص دستبند کارتیر اصل از تقلبی

تشخیص دستبند کارتیر اصل از تقلبی را به راحتی در این مقاله یاد بگیرید. دستبند های کارتیر مدل love یکی از نمادین ترین محصولات کارتیر هستند. آنها ابتدا در دهه 70 میلادی معرفی شدند و امروزه تبدیل به یکی از مورد پسندترین محصولات روزمره برای مردان و زنان شده اند.

دستبند کارتیر اصلی
دستبند کارتیر اصلی

دستبند کارتیر مدل love سمبل جهانی عشق و تعهد است. دستبند النگویی کارتیه، النگوی صافی است که با پیچ هایی آراسته شده و به مچ دست قفل می شود. با یک پیچ گوشتی باز و بسته می شود، قطعات بیانگر تقدس عشق جدایی ناپذیر هستند.

به علت طبیعت نمادین دستبند مدل عشق کارتیر و محبوبیت جهانی آن، همیشه کانون توجه کپی برداری غیرقانونی بوده است. این برند در ساخت زیورآلات فقط به دستبند اکتفا نکرده و طراحی خارق العاده و جذابی برای انگشتر، گردنبند، پابند و نیم ست ها هم در نظر گرفته است امروزه هم جز پرفروش ترین مدل ها می باشد. بین گزینه های موجود ست کردن دستبند و انگشتر کارتیر پر طرفدار تر هستند. هنگامی که به اصالت دستبند عشق کارتیر اشاره می کنیم باید بگوییم که همه دستبند های عشق در طول سالیان به صورت مشابه ساخته نشده اند و تغییراتی در مدل و طراحی ایجاد شده است.

اینجا برخی نکات برای کمک به تشخیص تفاوت بین دستبند مدل عشق اصل و تقلبی آورده شده است:

نشان ها و مارک های تجاری را از نزدیک بخوانید

انواع دستبند کارتیر مدل love
انواع دستبند کارتیر مدل love

هر النگوی عشق کارتیر دارای هولوگرامی است که نشان دهنده کیفیت فلز است. دستبند های عشق با طلای 18 عیار ساخته شده اند که دارای نشان 18K یا 750 یا بعضا هر دو هستند. ضمنا، دستبندهای عشق پلاتینی با اعداد 950 مشخص شده اند. اگر آن هولوگرام ها روی النگو نباشند یک نشانه هشدار است.

هنگامی که آلدو چیپولو برای اولین بار النگوهای عشق کارتیر را در دهه 70 طراحی کرد، النگوها دارای این هولوگرام ها و شماره سریال ها نبود. این کار را برای پیش رفتن و پر کردن بازار با اجناس جعلی برای جاعلان آسان کرد. این احتمال وجود دارد که دستبندهای کارتیر عشق متعلق به دهه 70 جعلی باشند.

این دستبند های فیک شباهت کمی به نوع اصل خود دارند. مثال اول چگونگی کشف دستبند کارتیر عشق کارتیر در زیر آورده شده است.

تشخیص دستبند کارتیه اصل از فیک
تشخیص دستبند کارتیه اصل از فیک

هنگامی که به نقش ها نگاه می کنیم، مشابه نیستند و اغلب جعلی ها لوگو کارتیر لک دار دارند و بیشتر از نقش 18K به جای نقش 750 کارتیر استفاده می کنند. همچنین، نقش جاعلان دقیق نیست و با عجله انجام شده است. نمادهای النگوی اصل عشق کارتیر باید خوانا و صیقلی باشند.

به این مثال دستبند کارتیر عشق طلای سفید شش الماسه نگاه کنید :

دستبند کارتیر اصلی
دستبند کارتیر اصلی
دستبند کارتیر فیک
دستبند کارتیر فیک

النگوی عشق طلای سفید شش الماسه نقش استاندارد متفاوتی دارد. این دستبند در گروه پر طرفدار از دستبند الماس زنانه قرار می گیرد.

نکته دیگر نگاه کردن به املا و فونت اسم کارتیر و دیگر هولوگرام ها است. اگر اشتباه املایی پیدا کردید یا فونت روان نداشت، النگوی عشق جعلی است.

دستبند اصلی کارتیه
دستبند اصلی کارتیه
دستبند فیک کارتیه
دستبند فیک کارتیه

اینجا می توانید ببینید که حکاکی ها روی النگوی الماسی در مکان اشتباهی هستند.

هرکدام از این نوشته های نقش 750 فونت متفاوتی با هم و با النگوی اصل دارند.

دستبند کارتیر فیک
دستبند کارتیر فیک
کارتیر اصلی
کارتیر اصلی

 

کارتیر فیک
کارتیر فیک

وزن دستبند کارتیه اصل را حس کنید و کیفیت را ارزیابی کنید

برند کارتیر بر اساس استفاده از باکیفیت ترین طلا و پلاتینیوم بناگذاری شده و به همین دلیل یکی از بزرگترین نشانه های تشخیص دستبند کارتیر اصل  وزن دستبند است. دستبند باید وزنی بین 30 تا 38 گرم داشته باشد که بستگی به مدل انتخابی دارد. وقتی دستبند مدل عشق اصل را با تقلبی مقایسه می کنید تقلبی وزن کمتری دارد.

 

شما باید همچنین مواظب رنگ فلز باشید. ابتدایی ترین مسئله مربوط به ورقه شدن یا رنگ رفتگی است.

فیک اصلی
دستبند کارتیر فیک                                                                                                      دستبند کارتیر اصلی

به پیچ ها توجه کنید

هنگامی که به پیچ ها نگاه می کنید، به روز رسانی هایی در طراحی به وجود آمده است. در دستبندهای جدید کارتیر  پیچ ها متصل به دستبند هستند.

دستبند کارتیر جدید و قدیمی
دستبند کارتیر جدید و قدیمی
فیک اصلی
فیک

النگوهای عشق کارتیر اصل بسیار دقیق هستند و پیچ ها کاملا به فلز مهر شده اند. یکی دیگر از راه های تشخیص دستبند کارتیر اصل از فیک این است که پیچ های النگوی تقلبی به خوبی هم راستا نشده و سطح صافی هم ندارند.

فیک
فیک

روی این دستبند کارتیه عشق تقلبی پیچ ها کمی با طرف دیگر همپوشانی دارند، به یاد داشته باشید که کوچکترین نشانه نقص به این معنی است که شما در پی یک جنس فیک هستید. همچنین، محور پیچ های تمام النگوهای الماسی قلابی بسیار عریض هستند. توجه داشته باشید که روی دستبند کارتیه عشق اصلی پیچ ها باریک و ظریف هستند.

دستبند اصلی کارتیر
دستبند اصلی کارتیر
دستبند فیک کارتیر
دستبند فیک کارتیر

پیچ ها همیشه بی عیب و نقص خواهند بود، چون کارتیر معروف به کیفیت هست.

هنگامی که دستبند کارتیر اصل مدل عشق را نگاه می کنید، لبه ها دقیق و موج دار هستند. پیچ ها باید به آسانی با پیچ گوشتی بچرخند. هنگامی که دستبند تقلبی می بینید، طرفین انحنا هایی دارند که باعث می شوند بسیار گرد به نظر برسند. پیچ ها نیز به سختی باز می شوند.

مقایسه قیمت دستبند کارتیر اصل از فیک

اختلاف قابل توجه دیگر قیمت است. یک دستبند جدید عشق کارتیر 7 میلیون می ارزد و قیمت واقعی آنرا داشته باشید که قیمتی که آنرا می خرید نباید تفاوت زیادی با این تصویر داشته باشد. یک استثنا دستبند کارتیر عشق کارلس روسون است که در دهه 70 میلادی ساخته شده است.

این نسخه خاصی بود که کارتیر با مشارکت موسس شرکت لوازم آرایش رولون با نام “کارلس- روسون” ساخته بود. این مدل ارزانی بود و النگوها آبکاری شده و فقط در یک طرفش پیچدار بود. این محصولات همچنان در بازار هستند اما شما باید حواستان جمع باشد که النگو باید به طور مناسب قیمت گذاری شود.

 

  • چون جاعلان کارشان را درست انجام می دهند، شما نباید تنها به عکس النگوی عشق اکتفا کنید. النگوی عشق را باید شخصا در دستانتان بررسی کنید. اغلب، می توانید یک همکار فروشنده با اخلاق را پیدا کرد و خرید خود را به آنها نشان دهید و با بررسی و معاینه ببینید که خریدتان اصل بوده یا نه.
  • برخی از جعلی ها بسیار شبیه النگوهای عشق کارتیر اصل هستند، برای همین باید النگوی خود را اعتبارسنجی کنید. بسیاری از انواع اصلی کارتیر گواهینامه و جعبه اصالت دارند.

با توجه داشتن به این نکات دیگر نگران انتخاب خود نخواهید بود و با بررسی درست دستبند النگویی خود میتوانید به طرافداران این برند و سبک دستبند بپیوندید. قطعا هنگام استفاده از این النگو ها راضی خواهید بود زیرا علی رغم ظاهر سختی که ممکن است داشته باشند بسیار سبک و راحت هستند.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید، ما در دیگر مقالات سایت مجموعه من برای شما عزیزان راهنمای تعیین سایز دستبند را نیز توضیح داده ایم که برای خرید آنلاین بسیار به کارتان می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *