انواع حلقه های ازدواج جدید و جذاب در 25 مدل

حلقه های ازدواج

 انواع حلقه های ازدواج جدید در دسته بندی های مختلفی قرار میگیرند. اگر بخواهید برای خود و همسرتان حلقه بخرید، فرایند انتخاب به دلیل تنوع بسیار زیاد این حلقه ها کمی پیچیده می شود. حلقه های گرانی که از پلاتین، تیتانیوم و یا طلا ساخته می شوند و یا حلقه های نقره استرلینگ همگی بسیار زیبا هستند. حلقه ازدواج با طرح های الماس درخشندگی خاصی روی دست زوجین دارند. حلقه های رنگی و جفت با طرح های شبیه به هم بسیار جذابند. ترکیب طلای زرد و سفید بسیار زیباست و طرح های رادیوم ها دل بسیاری از زوجین را می برد.

برخی از افراد دوست دارند حلقه منحصر به فرد خود را داشته باشند و با ست کردن حلقه و انگشتر زیبایی خاصی به انگشتان خود دهند، برای همین ایده هایی برای ساخت حلقه های شخصی دارند که به یک نتیجه عالی می انجامد. برخی از زوج ها هم دوست دارند اسم شان و یا کلمات عاشقانه که نشانه ی وفاداری و تعهدند را روی حلقه ها حک کنند. بر روی برخی از حلقه های ست، قلب هایی حک می شوند. اخیرا مد شده است که طرح هایی از امواج صوتی جمله عاشقانه با فرکانس صدای همسران روی حلقه ها طراحی می شوند که نشان دهنده ی این است همسرتان عاشق شما است.

حلقه ازدواج ست
حلقه ازدواج ست

حلقه های ازدواج برای زوج ها

۲۵ طرح جدید حلقه های زوجین را با هم بررسی می کنیم:

1. حلقه ازدواج با نماد عشق بی نهایت infinity

حلقه با نماد عشق بی نهایت
حلقه با نماد عشق بی نهایت

این حلقه ها با حک شدن کلمه I love you  در داخل بسیار زیبا هستند و همچنین منحنی نماد بی نهایت که در قسمت بالایی حلقه وجود دارد آن را زیبا تر کرده است. شما میتواند حلقه هایتان در دو نوع طلای زرد و سفید انتخاب کنید که با یکدیگر متمایز باشند. نماد بی نهایت روی حلقه ها زیبایی خاصی دارد و به گونه ای قول و وعده زوجین برای تا آخرین نفس زندگی کردن کنار هم است و با هر بار نگاه کردن به انگشتتان حس خوبی به شما دست میدهد.

2. حلقه های مکمل هم

حلقه های دارای اشکال نصف
حلقه های دارای اشکال نصف

گاهی حلقه ها به گونه ای طراحی میشوند که اگر کنار یکدیگر قرار گیرند، شکلشان کامل میشود. مانند حلقه با نماد قلب که نصفش در یک حلقه و نصف دیگر در حلقه دیگر طراح شده است و با کنار هم قرار گرفتن حلقه ها قلب به شکل کامل در می آید که دارای زیبایی خاصی است. بر روی قلب طراحی شده روی حلقه ها الماس های کوچک نصب میکنند که زیبایی آنها را دو چندان میکند.

3. حلقه ازدواج با نماد قلب

حلقه با نماد قلب
حلقه با نماد قلب

در این مدل از حلقه ها بر روی قسمت بالایی حلقه نماد قلب وجود دارد که زیبایی چشم گیری به حلقه ها میدهد، حلقه ها را میتوانید بنا به سلیقه خودتان در دو رنگ طلای زرد و سفید انتخاب کنید.

4. حلقه با نماد صلیب و تاج

حلقه با نماد صلیب و تاج
حلقه با نماد صلیب و تاج

این حلقه ها دارای طراحی جدیدی هستند. طراحی این نوع حلقه ها به گونه ای است که برای حلقه آقایان نماد صلیب و برای حلقه خانم ها نماد تاج بکار برده شده است.این نوع حلقه زیبایی خاصی دارد و زوجین را برای هم همانند پادشاه و ملکه میکند.

5. حلقه های دارای تاج

حلقه های دارای تاج
حلقه های دارای تاج

در این مدل, حلقه هم برای آقایان و هم خانم ها به شکل تاج طراحی شده است، بهتر است برای اینکه دو حلقه از هم تمایز داشته باشند جنس آلیاژ یکی از حلقه ها را متفاوت انتخاب کرد تا زیبایی بیشتری داشته باشند مانند یک حلقه از جنس تنگستن (فلزی از جنس کروم) برای پسر و حلقه از جنس پلاتین برای دختر. درحلقه دختر میتوان قسمت زیرین تاج را با الماس تزیین کرد تا زیبا تر شود.

6. حلقه با شکل پیچ و مهره

حلقه با شکل پیچ و مهره
حلقه با شکل پیچ و مهره

این حلقه ها جزو انواع حلقه های ازدواج جدید میباشند و دارای طراحی منحصر بفرد و چشم گیری هستند. انتخاب چنین حلقه هایی به سلیقه خاص زوجین بستگی دارد. در این نوع حلقه ها میتوان از نقره استرلینگ استفاده کرد تا جلا و جلوه زیادی داشته باشند.

7. حلقه  ازدواج با اسم حک شده

حلقه با اسم حک شده
حلقه با اسم حک شده

در این نوع حلقه ها اسم زوجین بر روی سطح حلقه یکدیگر حک شده که این طرح بسیار جذاب است. معمولا این نوع حلقه ها با نقره استرلینگ ساخته میشوند و که میتواند به راحتی روی آنها طرح مورد نظرتان را حکاکی کنند.معمولا مردم این طرح را دوست دارند و حس خوبی در آنها القا میشود.

8. حلقه های فولادی تیتانیوم سیاه

حلقه های فولادی تیتانیوم سیاه
حلقه های فولادی تیتانیوم سیاه

این نوع حلقه ها از مجموعه ی میکی موز، حلقه رویایی بسیاری از زوج ها هستند. این حلقه ها با صورت دوست داشتنی میکی موز و مینی طراحی شده اند که سبک فانتزی و با نمکی دارند.

9. حلقه با نماد قفل و قلب

حلقه با نماد قفل و قلب
حلقه با نماد قفل و قلب

این طرح از حلقه ها بسیار زیبا و خلاقانه هستند، در این حلقه ها قفل از داخل قلب رد شده و به این معناس که زوجین قلب یکدیگر را برای هم قفل زده اند .

10. حلقه مغناطیسی از قلب نصف شده

حلقه مغناطیسی از قلب نصف شده
حلقه مغناطیسی از قلب نصف شده

حلقه های مغناطیسی با طرح مکمل مانند نصف قلب این روزها بی نظیر و جزو جدیدترین طرح ها بحساب می آیند .این مدل طرح ها تا حد زیادی مورد پسند مردم قرار گرفته است که نشان دهنده و یاد آور نقش مکمل زن و مرد در زندگی هم میتواند باشد.

11. حلقه های منحصر به فرد 

حلقه های منحصر به فرد
حلقه های منحصر به فرد

طرح این نوع حلقه ها به این صورت است که حلقه مرد پهن تر است و یک الماس بزرگ در وسط آن قرار دارد ولی طرح زنانه آن با قلب های کوچک و در کنار هم ساخته شده که در وسط آنها الماس قرار گرفته است. رنگ الماس در این نوع حلقه ها برای زن و مرد می تواند در دو رنگ متفاوت انتخاب شود.

12. حلقه ازدواج با نماد ضربان قلب

حلقه با نماد ضربان قلب
حلقه با نماد ضربان قلب

 

امروزه زوج ها دوست دارند حلقه مناسب نامزدی خود را از بین طرح های معنی دار انتخاب کنند. طراحی این حلقه ها به گونه ای است که حلقه پسر دارای شکاف است به گونه ای که اگر حلقه دختر را داخل حلقه پسر قرار دهید نماد ضربان قلب کامل میشود.

13. حلقه با نماد ( love you )

حلقه با نماد ( love you )
حلقه با نماد ( love you )

این مدل حلقه بسیار عاشقانه و سرشار از عشق بنظر میرسند. در این مدل از حلقه ها زوج ها میتوانند وزن های سبک تری نیز انتخاب کنند و جزو حلقه های بصرفه تر نیز محسوب میشوند. این حلقه ها چون شباهت بهم دارند بهتر است آنها را با انتخاب طلای زرد و پلاتین از هم متمایز کرد.

14. حلقه های قابل تنظیم به شکل برگ

حلقه های قابل تنظیم
حلقه های قابل تنظیم

این حلقه ازدواج قابل تنظیم میتواند یک انتخاب عالی برای زوجین باشد. می توانید این حلقه ها را با توجه به سایز انگشت تان تنظیم کنید، طراحی برگ بر روی این حلقه ها بسیار دوست داشتنی و بی نظیر است. این حلقه ها چون بهم شباهت دارند بهتر است با طلا و نقره ساخته شوند.

15. حلقه پیچ خورده

حلقه های پیچ خورده
حلقه های پیچ خورده

این نوع از حلقه ها  را میتوان حلقه های خاص نامید و بدلیل جدید بودن در بین زوجین مشهورند. زوج های عاشق تا حد زیادی این حلقه ها که روی آنها عشق و بی نهایت حک شده را انتخاب میکنند.

16. حلقه های با شکل میکی موس مینی

حلقه های با شکل میکی موز و مینی
حلقه های با شکل میکی موس و مینی

این حلقه ها که نماد میکی موس و مینی بر روی آنها نقش برجسته است دارای جذابیت خاصی هستند، این حلقه ها به رنگ مشکی و برای زیبایی قسمت بالایی حلقه ها به رنگ قرمز طراحی میشوند. عده ای از زوجین بدلیل کارتونی بودن این نوع حلقه ها آنها را میپسندند و انتخاب میکنند.

17. حلقه با نماد امواج صدا

حلقه با نماد امواج صدا
حلقه با نماد امواج صدا

در این نوع حلقه ها زوج ها امواج صوتی نام های یکدیگر را بصورت حک شده بر روی حلقه های خود لمس میکنند، زوجین میتوانند این طراحی منحصر بفرد را برای حلقه ازدواجشان انتخاب کنند. موج صدا حتما نباید نام زوجین باشد بلکه هر کلمه ای می تواند باشد که به آنها حس خوب میدهد نیز میتواند باشد،این مدل از حلقه ها جزو انواع حلقه های ازدواج جدید نیز میباشند.

18. حلقه با اسم زوجین

حلقه با اسم زوجین
حلقه با اسم زوجین

این حلقه ها با نام زوجین ساخته می شوند. قسمت بالایی حلقه نام همسر است، بسیاری از زوج ها این نوع حلقه را برای سالگرد ازدواج شان سفارش می دهند.

19. حلقه نامزدی با حرف اول اسم 

حلقه با حرف اول اسم
حلقه با حرف اول اسم

حلقه با نام اول اسم ها در بین زوجین بسیار محبوب است. طرح این حلقه ها به این صورت است که یک طرف حرف اول اسم و طرف دیگر یک سنگ است. این نوع حلقه ممکن است با پس زمینه ی زیبایی هم طراحی شود.

20. نت موسیقی حک شده بر روی حلقه زوجین

نت موسیقی حک شده بر روی حلقه
نت موسیقی حک شده بر روی حلقه

تعدادی از زوج ها دوست دارند نت های موسیقی با صدای عشق بر روی حلقه هایشان حک شود. معمولا حلقه های نقره ای برای حکاکی انتخاب میشوند. حک شدن نت های موسیقی بر روی حلقه ها بسیار جذاب است و دوست داشتنی بنظر میرسند. معمولا افرادی که اشتیاق به موسیقی دارند چنین طرح هایی را انتخاب میکنند.

21. حلقه نامزدی با طراحی خورشید و ماه

حلقه با طراحی خورشید و ماه
حلقه با طراحی خورشید و ماه

این طراحی بسیار شگفت انگیز و زیبا است، خورشید برای پسر و ماه برای دختر نشانگر ویژگی های زن و مرد است. نماد خورشید و ماه بر روی حلقه ها بشکل با شکوهی حک شده اند و اگرد دو حلقه را کنار هم قرار دهیم به زیبایی جفت هم میشوند این نوع رو میتوان حلقه های منحصر بفرد نیز نامید.

22. حلقه زوجین با نماد نقشه

حلقه ازدواج با نماد نقشه
حلقه ازدواج با نماد نقشه

گاهی زوجین از هم دور هستند و آنها بسته به سلیقه خود مکان هایی که در آنجا زندگی میکنند را بر روی حلقه یک دیگر حک میکنند. عاشقانی که به ناچار از همدیگر دور هستند میتوانند عشق خود را به این صورت بهم ابراز کنند. زوج ها همیشه میتوانند با دیدن حلقه های خود حس دوری را از خود دور کنند و به ارامش برسند.

23. حلقه طلا با نماد ( DNA )

حلقه طلا با نماد ( DNA )
حلقه طلا با نماد ( DNA )

این نوع حلقه ها با طرح DNA  طراحی می شوند و از جنس طلا یا پلاتین هستند و جزو انواع حلقه های ازدواج جدید میباشند. حلقه زنانه ممکن است با الماس و سنگ تزیین شود و حلقه مرد فقط از طلا باشد. افرادی که به دنبال طرح های خاص و عجیب هستند، ممکن است این طرح را بپسندند.

24. حلقه نامزدی با نماد مرغ عشق

حلقه های با نماد مرغ عشق
انواع حلقه ازدواج جدید

 

بر روی هر یک از حلقه های مرد و زن یک مرغ عشق حک می شود که وقتی حلقه ها را کنار هم می گذاریم رو به سوی یکدیگر دارند. این حلقه ها را می توان از طلا و یا تنگستن ساخت.

25. حلقه با طرح های مشابه و جفت

حلقه با طرح های مشابه و جفت
حلقه با طرح های مشابه و جفت

 

این نوع حلقه ها با طرح های زیبا و مشابه ساخته می شوند که ممکن است جنس فلز با هم تفاوت داشته باشد. حلقه نامردی طرح گل مورد پسند بسیاری از زوجین است. طراحی بر روی حلقه گران قیمت است.

صرف نظر از این نوع حلقه ها، برخی از افراد هستند که حلقه های غیرسنتی می خواهند و آنها می توانند سنگ های رنگی گران قیمت و کمیاب را برای حلقه هایشان انتخاب کنند. سنگ های صورتی، آبی و یا زرد انتخاب هایی عالی بر روی حلقه هستند. هم چنین سنگ های سیاه رنگ و یا قهوه ای بسیار منحصر به فرد هستند.

زوج هایی که بسیار دور از هم زندگی می کنند می توانند نقشه های حک شده را برای طراحی روی حلقه شان انتخاب کنند، وقتی دو حلقه را به هم نزدیک می کنیم نقشه کامل دنیا را می سازند. زوج هایی که عاشق موسیقی هستند می توانند طرح نت های موسیقی را برای حلقه هایشان انتخاب کنند. زوج های مذهبی می توانند جملاتی از کتاب مقدس را برای حک شدن انتخاب کنند. طرح های گل و گلبرگ نیز طرح هایی عالی برای زوج ها هستند. حلقه های ویکتوریایی نیز ویژگی های سلسله مراتبی را نشان می دهند.

برخی حلقه ها هم از اسم کامل و یا حرف اول اسم زوجین ساخته می شوند که این نوع حلقه ها برای زوجینی مناسبند که خواهان حلقه هایی ساده ترند. طرح های میکی موس مینی نیز مورد علاقه برخی از زوج ها هستند. برخی نیز حلقه های قلب نیمه و یا کلید و قفل و یا پیج و مهره، یا ماه و خورشید و ملکه و پادشاه، حلقه های DNA و بسیاری از طرح های عاشقانه و دوگانه را انتخاب می کنند. امیدواریم با خواندن این پست با انواع حلقه های ازدواج جدید آشنا شده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *