راهنمای ست کردن انگشتر و دستبند در کنار هم

راهنمای ست کردن انگشتر با دستبند

چگونه انگشتر را با دست بند ست کنیم؟!

در این بخش میخواهیم نکاتی جدیدی راجع به اصول ست کردن دستبند و انگشتر را مورد بررسی قرار دهیم که شاید قبلا به آن توجه نکرده باشید.

ست کردن دستبند و انگشتر در صورتی که به یک ترکیب جذاب و جمع و جور ختم شود میتواند برای شما بسیار هیجان و چالش برانگیز باشد. از انتخاب شومیز مناسب که با کفش هایتان ست باشد گرفته تا گوشواره هایی که تکمیل کننده گردنبندتان می تواند باشد، در کل به آراسته بودن شما کمک شایانی می کنند، موارد و‌ نکات بیشتری هم وجود دارد که برای یک استایل رویایی حائز اهمیت هستند.

یکی از مهم ترین نکات در این زمینه که همیشه مورد توجه بوده و نقش حیاتی را برای زیبا و آراسته بودن دستان شما ایفا می کند ست کردن دستبند و انگشتر با یکدیگر است. این ترکیب از این حیث از اهمیت زیادی برخوردار است که دستبند و انگشتر هر دو قرار است در یک قلمرو مشترک فرمانروایی کنند که برای دستان شما ظاهری بی نظیر را به ارمغان آورند.

به یک نکته توجه ویژه داشته باشید آن هم برای رعایت وزن دیداری لازم است که اگر از انگشتر درشت یا بزرگ استفاده می کنید دستبند تان باید با بافتی ظریف تر باشد، تا در کل ظاهری یکپارچه را به استایل تان دهد. گذشته از همه این ها همیشه ظاهر و استایل تان اولین تاثیر را بر روی دیگران میگذارد پس چرا کمی دقیق تر به خودتان نرسید و ظاهری خارق العاده برای خود خلق نکنید ؟!

1. زیاده روی نکنید !

ست کردن انگشتر با دستبند با استفاده از بدلیجات و زیورآلات ظریف
ست کردن انگشتر با دستبند با استفاده از بدلیجات و زیورآلات ظریف

نکته کلیدی در مورد ست کردن دستبند و انگشتر اینست که از بدلیجات و زیور آلات شیک، سبک و راحت استفاده کنید. بهتر است در انتخاب دستبند های درشت, سنگین و بزرگ تجدید نظر کنید، انگشتر ها بیشتر به چشم میایند و زیباتر اند و لیاقت این را دارند که حتی در بعضی مواقع بار جذابیت را بیشتر به دوش بکشند و‌ در مرکز توجه باشند. به عبارت دیگر، اجازه بدهید انگشترتان با انتخاب یک دستبند ظریف و زیبا که مکمل آن است کاملا بدرخشد و ظاهری خیره کننده و‌ جذاب به دستان شما هدیه دهد. مطمئن شوید که انتخاب هایتان دستانتان را شلوغ و غرق بدلیجات نشان نمیدهند.

2. از رنگ های مکمل استفاده کنید.

ست کردن انگشتر با دستبند با استفاده از رنگ های مکمل
ست کردن انگشتر با دستبند با استفاده از رنگ های مکمل

بعضی از اوقات ست کردن بسیار سرگرم کننده است. ست کردن دستبند و انگشتر که دقیقا از لحاظ رنگ با هم شباهت داشته باشند میتواند این چالش را سرگرم کننده تر کند. اما به عنوان جالب ترین بخش پیشنهاد میکنیم که از رنگ‌هایی استفاده کنید که دستبند و انگشتر تان را به طور شگفت انگیزی مکمل یکدیگر معرفی کنند. بعضی از این رنگ ها عبارت اند از : صورتی با طلا یا استیل به رنگ زرد یا فیروزه با طلای سفید. اصلا از اینکه ست های جدیدی را تجربه کنید نترسید زیرا نهایتا به کلکسیونی از بدلیجات میرسید که خاص شماست و ظاهر شما را فراموش نشدنی می کند.

3. شما دوتا دست دارید !

استفاده کردن از هر دو مچ دست برای ست کردن
استفاده کردن از هر دو مچ دست برای ست کردن

استفاده کردن دستبند و انگشتر در یک دست میتواند بسیار جالب باشد. در واقع این سبک میتواند حس خاصی را برایتان به همراه داشته باشد. با این حال، در بسیاری از محافل و‌ محیط های کاری مانند اداره یا قرار های مهم استفاده کردن دستبند و انگشتر با هم در یک دست ممکن است کمی افراطی به نظر برسد ولی شاید چند بار با این ظاهر در این گونه جلسات شرکت کردن شما را متفاوت تر جلوه دهد. در هر صورت, خبر خوب در مورد این موضوع اینست که ست کردن دستبند و انگشتر برای هر دو دست میتواند ایده عالی به شمار بیاید. به جای استفاده هم زمان دستبند و انگشتر در یک دست میتوانید از این ایده فوق العاده بهره ببرید و دستبند دلخواهتان رو برای یک دست تان و انگشتری که با دستبند ست شده باشد را برای دست دیگرتان در نظر بگیرید, که به حتم‌ از این سبک شگفت زده خواهید شد.

4. استایلتان را در آینه با خودتان به اشتراک بگذارید.

استفاده کردن از آینه در هنگام ست کردن بدلیجات و زیورآلات خود
استفاده کردن از آینه در هنگام ست کردن بدلیجات و زیورآلات خود

آینه ها بهترین دوست شما در اتاقتان هستند که بدون شک میتوانند زاویه درستی از استایل و ظاهرتان را از دید مخاطب و اطرافیانتان به شما نشان دهند. بعد از ست کردن دستبند و انگشتر خود میتوانید از آینه به عنوان مهر تاییدی برای انتخاب بدلیجات و زیورآلات‌ خود استفاده کنید. اگر خودتان از استایلی که برای خود در نظر گرفته اید از زاویه دیدی که آینه به عنوان صادق ترین دوستتان به شما می دهد راضی هستید, شک را به خودتان وارد نکنید چون قطعا شاهکار خلق کرده اید.

جدا از اینکه موارد و تعداد زیادی از بدلیجات و زیورآلات وجود دارند، سبک و استایلی که میخواهید داشته باشید اینکه همسو با مد باشد یا نه انتخاب شخصی خودتان است اما دستبند ها و انگشتر ها اهمیت بالایی دارند زیرا بیشترین تاثیر را بر روی دستان شما – چه با لاک و چه بدون لاک – دارند و باید توجه تان به همخوانی از نظر سبک، رنگ و اندازه این دو جذاب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *