16 مدل زنجیر نقره مردانه جذاب و جدید در سال 2020

انواع طرح های زنجیر نقره مردانه

مدل زنجیر نقره مردانه مدتی است که در بین آقایان محبوب شده است. علاوه بر این که فلز نقره نسبتا ارزان است همیشه زیبایی خود را دارد و از مد نمی افتند و همچنین ظاهری زیبا به آقایانی که آن را می پوشند می بخشد.

ما در این مقاله چندین طرح و نوع جدید از این زنجیرها را برای شما توضیح می دهیم که مطمئنا این مدل های برتر مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت.

زنجیر نقره همیشه مورد توجه خانم ها و آقایان بوده است، این زنجیرها را می توان در هر موقع از روز و در هر مهمانی پوشید. زنجیر نقره ای را به راحتی می توانید با هر رنگ پوست و هر نوع لباس استفاده کنید. این زنجیرها در بازار با طرح های متفاوت و گوناگون و قیمتهای مناسب یافت می شوند.

پرطرفدارترین طرح های زنجیر نقره مردانه:

در سایت مجموعه من برای شما عزیزان به بررسی 16 مدل جدید و زیبا از این زنجیرها پرداخته ایم:

1 . زنجیر نقره ای متقاطع:

مدل زنجیر نقره متقاطع مردانه
مدل زنجیر نقره متقاطع مردانه

این مدل زنجیر نقره مردانه جدیدترین طرحی است که هم اکنون در سراسر جهان رواج دارد. این زنجیر نقره ای علاوه بر جدید بودن دارای طراحی منحصر به فرد می باشد که ظاهری متفاوت و زیبا به شما می دهد. این  زنجیر مناسب انواع جشن ها و مهمانی ها و همچنین لباس های سنتی است.

2 . زنجیر نقره ای ضخیم بهم پیوسته:

زنجیر نقره ای مردانه کلفت بهم پیوسته
زنجیر نقره ای مردانه کلفت بهم پیوسته

این زنجیر نقره ای کاملا ضخیم و برای افرادی که اندامی عضلانی و حجیم دارند مناسب می باشد و همچنین آن دسته از آقایانی که لباس های سنتی و زینتی را ترجیح می دهند این زنجیر می تواند جلوه خوبی به آن ها ببخشد. این زنجیر نقره ای از چند سال اخیر در بین آقایان استفاده می شود و همچنان مورد تقاضای آنها است.

3 . زنجیر نقره ای بهم پیوسته بلند:

زنجیر نقره مردانه بلند
زنجیر نقره مردانه بلند

اگر شما شخصی هستید که نه زنجیر ظریف و نه ضخیم را می پسندید و همچنین می خواهید زنجیر نقره ای خود را به نمایش بگذارید، چه چیزی بهتر از یک طرح زنجیر نقره ای بلند؟

این زنجیر یک طرح کلاسیک برای تمام آقایان می باشد و بسیار مناسب برای استفاده با لباس های مجلسی است.

4 . زنجیر نقره ای کوتاه:

طرح زنجیر نقره مردانه کوتاه
طرح زنجیر نقره مردانه کوتاه

این زنجیر نقره ای بیضی شکل مناسب آقایانی است که طرح ها مدرن و شیک را می پسندند. همچنین این زنجیر نقره ای گزینه مناسبی برای آقایانی است که تمایل به ظاهر سنتی ندارد، این زنجیر کوتاه بوده و برای افرادی که خواهان جلب توجه نیستند مناسب است. این زنجیر را می توانید در انواع مهمانی ها استفاده کنید.

5 . زنجیر نقره ای دوبل:

زنجیر نقره ای مردانه طرح دوبل
زنجیر نقره ای مردانه طرح دوبل

این زنجیر نقره ای منحصر به فرد در حال حاضر برای آقایان در سراسر جهان کاملا شناخته شده است. این زنجیر دارای پیوندها و لایه های دوتایی می باشد که الگویی منحصر به فرد به شمار می رود. این زنجیر را می توانید در مهمانی ها استفاده کنید.

6 . زنجیر نقره ای بیضی شکل:

زنجیر نقره مردانه طرح بیضی
زنجیر نقره مردانه طرح بیضی

این زنجیر نقره برای آقایان با کت هایی مناسب است که جنس آنها به فلزات آسیبی نمی زند. این زنجیر طراحی مدرن و خاصی دارد و می توان آن را با اندازه های کوتاه، متوسط و بلند استفاده کرد.

7 . زنجیر نقره ای مارپیچ:

طرح زنجیر نقره مردانه مارپیچ
طرح زنجیر نقره مردانه مارپیچ

آیا از زنجیرهای بیضی شکل و دایره ای خود خسته شده اید؟

پیشنهاد ما به شما این زنجیر نقره ای کاملا جدید مردانه است که دارای طراحی مارپیچ است. این زنجیر نه ضخیم است و نه نازک و جزو زنجیرهای سبک محسوب می شود. این زنجیر را می توانید در انواع مهمانی ها و مجالس استفاده کنید.

8 . زنجیر نقره استرلینگ مردانه:

زنجیر ساخته شده مردانه با نقره استرلینگ
زنجیر ساخته شده مردانه با نقره استرلینگ

الگوی دیگر از طراحی زنجیر بهم پیوسته را در اینجا مشاهده می کنید. اگر طرفدار  تنوع هستید و یا قبلا زنجیر نقره ای بهم پیوسته را داشته اید و به دنبال طرح راحت و ظریف دیگری هستید که در بازار محبوب است این طرح می تواند بهترین انتخاب باشد. این زنجیر ساده اما جزو آخرین مدل های زنجیر نقره ای مردانه است. این زنجیر را می توانید با لباس های رسمی و سنتی و در مهمانی ها و عروسی ها بپوشید.

9 . زنجیر نقره ای بهم پیوسته ساده:

زنجیر نقره ای ساده مردانه
زنجیر نقره ای ساده مردانه

اگر دنبال یک زنجیر ساده برای استفاده روزانه هستید و نمیخواهید ظاهری شلوغ داشته باشید، این زنجیر مناسب شما است. این طرح زنجیر ساده را معمولا در گروههای سنی بالاتر استفاده می کنند.

10 . زنجیر نقره ای ساده و مارپیچ:

زنجیر نقره مردانه ساده و مارپیچ
زنجیر نقره مردانه ساده و مارپیچ

این زنجیر نقره ای با اینکه بسیار ساده است اما طراحی منحصر به فردی دارد و با درخشش نیز همراه است. اگر به دنبال یک زنجیر نقره ای ساده هستید این گزینه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. این زنجیر را در همه گروه های سنی می توانید استفاده کنید و مناسب برای مهمانی ها و مجالس رسمی است.

11 . زنجیر نقره ای مستطیل شکل:

زنجیر نقره مردانه خاص طرح مستطیل
زنجیر نقره مردانه خاص طرح مستطیل

این زنجیر نقره ای مستطیل شکل یک انتخاب مناسب و ساده برای آقایان می باشد. این زنجیر در عرض های مختلف وجود دارد که متناسب با سلیقه شما در بازار پیدا می شود. این زنجیر نمایی ساده و شیک به گردن استفاده کننده می بخشد.

12 . زنجیر نقره استرلینگ ضخیم:

زنجیر نقره استرلینگ کلفت
زنجیر نقره استرلینگ کلفت

این زنجیر نقره استرلینگ با روکش نقره ای براق جلوه بسیار زیادی به گردن شما می دهد. نکته خوب در مورد این زنجیر نقره قابلیت انعطاف پذیری آن است که اگر با آویز نقره ای باشد ظاهری جذاب و شیک پیدا می کند. این زنجیر وزن سنگین تری نسبت به زنجیرهای ساده دارد و می تواند هدیه ای ایده آل برای آقایان طرفدار مد باشد.

13 . زنجیر نقره ای توپی:

زنجیر مردانه توپی نقره ای
زنجیر مردانه توپی نقره ای

این یک زنجیر منحصر به فرد و خاص برای آقایان می باشد. این زنجیر نقره ای زیبا از دانه های گرد کوچک ساخته شده و با نقره استرلینگ آبکاری شده است، این زنجیر مناسب برای جوانان است.

14 . زنجیر نقره ای مردانه خاص:

زنجیر نقره مردانه خاص و شیک
زنجیر نقره مردانه خاص و شیک

امروزه زنجیرهای نقره ای بخش مهمی از زندگی مردان شده اند. زنجیرهای نقره ای هدیه مناسبی می تواند برای آقایان باشد، این طرح زنجیر نقره ای خاص را می توانید به همراه یک آویز استفاده کنید و ظاهر زیباتری به خود بدهید. این طراحی زنجیر برای مجالس عروسی و مهمانی های رسمی مناسب است.

15 . زنجیر نقره ای تخت:

مدل زنجیر نقره مردانه تخت
مدل زنجیر نقره مردانه تخت

زنجیر نقره ای تخت همیشه یکی از انتخاب های آقایان می باشد و معمولا همه آقایان یکی از این زنجیرها را خریداری کرده و در مجموعه جواهرات خود دارند. این زنجیر نقره ای برای استفاده مداوم و همچنین جهت محل کار مناسب است. این طرح زنجیر به دلیل اینکه مورد پسند بیشتر آقایان است می تواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن باشد.

16 . زنجیر نقره ای سنتی:

زنجیر نقره ای مردانه طرح سنتی
زنجیر نقره ای مردانه طرح سنتی

این مدل زنجیر نقره مردانه طرح سنتی جلوه ای منحصر به فرد برای استفاده کننده ایجاد می کند. این زنجیر کاملا صیقلی و منعکس کننده نور است. این زنجیر نقره ای برای همه سنین و جهت مراسم های عروسی و مهمانی ها مناسب است.

زنجیرهای نقره ای هیچ گاه از مد نمی افتند و همیشه با طرح های مختلف در بازار موجودند. امیدواریم با خواندن این مقاله بهترین انتخاب را برای خود و عزیزانتان داشته باشید.

ما در مقالات قبلی خود همچنین برای شما عزیزان چند طرح مدل پابند مردانه را نیز بررسی کرده ایم که پیشنهاد می کنیم آن مقاله را نیز مطالعه بفرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *