15 مدل از برترین های گردنبند نقره دخترانه

فلز نقره برای ساختن اکسسوری های زیبا مانند گردنبند نقره دخترانه  در صنعت فشن و مد مورد استفاده قرار میگیرد که می تواند از چندین راه لباس و استایل شما را تکمیل کند.تمام فلزات مخصوصا نقره چندان متنوع نیستند،زیرا زیورآلات نقره در رویدادهای معمولی و رسمی قابل استفاده است.گردنبند نقره دخترانه یکی از پرطرفدار ترین زیورآلات جهان از محصولات نقره است. گردنبند نقره باعث آراسته شدن چهره شما می شود و زیبایی شما را به طرز عجیبی افزایش می دهد. مدل های بی شماری برای گردنبند های نقره ای چه برای لباس های معمولی چه مخصوص مهمانی یا رسمی وجود دارد که شما می توانید متناسب با شخصیت و استایل خود آن ها را انتخاب کنید.

مدل های گردنبند نقره:

1.گردنبند زنجیره نقره :

گردنبند زنجیره نقره
گردنبند زنجیره نقره

یک زنجیره نقره ساده یه اکسسوری ضروری برای خانم ها هست. ازآنجا که این نوع از اکسسوری ها معمولا برای هر زمانی قابل استفاده خواهد بود. یک زنجیر ساده نقره یا استیل میتواند لباس و آرایشتان را به یک شاهکار هنری تبدیل کند و ابعاد جذابی از روحیاتتان را به نمایش بگذارد.

2.گردبند آویز نقره:

گردنبند آویز نقره
گردنبند آویز نقره

گردبندهای آویز نقره نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان محبوب هستند. یک آویز را در زنجیر نقره خود قرار دهید و خواهید دید که به طور فوق العاده ای ظاهر جدیدی به شما می دهد. همچنین می توانید از سنگ های قیمتی در کنار آویز های نقره در زنجیر خود استفاده کنید.

3.گردنبند طوقه نقره:

گردنبند طوقه نقره
گردنبند طوقه نقره

گردنبند های طوقه دوباره به مد روز پیوستند. گردنبند طوقه نقره در کنار لباسی مناسب می تواند ظاهری شیک به شما بدهد. گردنبندهای طوقه میتوانند در کمترین زمان ممکن دوز های زیادی از جذابیت و تغییر را به شما و استایل تان اضافه کند.

4.گردنبند مروارید نقره:

گردنبند مروارید نقره
گردنبند مروارید نقره

اگر فکر میکنید زمانش رسیده که استایل و تیپ با کلاس و ظریفی داشته باشید این گردنبند مروارید میتواند به عنوان یک نقطه قوت انتخاب خاصی برای به رخ کشیدن سلیقه شما باشد. ما به شما پیشنهاد میدیم که از این گردنبند مروارید خیره کننده برای دورهمی شبانه تان استفاده کنید تا یک تعریف جدید از زیبایی خودتون رو به نمایش بذارید.

5.گردنبند گل نقره :

گردنبند گل نقره
گردنبند گل نقره

خانم ها دوست دارند که در کنار گردنبند، دستبند، انگشتر یا گوشواره خود از یه طراحی گل استفاده کنند. به همین دلیل است که ما این نوع گردنبند را در لیست برتر خود معرفی کرده ایم. این مدل گردنبند نقره ای دخترانه می تواند جلوه ای خاص به لباس شما بدهد و یکی از بهترین گردنبند های نقره برای خانم هاست.

6.گردنبند نقره استرلینگ مدل Y :

گردنبند نقره ایسترلینگ مدل Y
گردنبند نقره ایسترلینگ مدل Y

گردنبند های مدل Y به طور ویژه ای مورد استفاده خانم ها قرار می گیرد. این مدل گردنبند به طور فوق العاده ای به گردن و سینه شما زیبایی میبخشد و استایل مهمانی شما را کامل میکند. این نوع از گردنبند ها را با یک جفت گوشواره زیبا ست کنید تا زیبایی شما را چندین برابر کند. این گردنبند یکی از مدل های نقره دخترانه است.

7.گردنبند چند ردیف نقره :

گردنبند چند لایه نقره
گردنبند چند لایه نقره

اگر دوست دارید از اکسسوری های منحصر به فرد و فشن استفاده کنید، می توانید این گردنبند چند ردیف نقره ای را انتخاب کنید. ما مطمئن هستیم که این گردنبند چند لایه نقره به شما کمک می کند که در هر رویدادی به مرکز توجه تبدیل شوید. گردنبند چند رشته ای که از طیف رنگ های زیبایی تشکیل شده باشد می تواند جذابیت خاصی حتی به هر لباس کسل کننده ای بدهد.

8.گردنبند بزرگ نقره ای:

گردنبند بزرگ نقره ای
گردنبند بزرگ نقره ای

گردنبند های نقره ای بزرگ برای آراستن زن در روزهای خاص خود مانندعروسی یا نامزدی مورد استفاده قرار می گیرد. این گردنبند بزرگ نقره ای را با لباس خود ست کنیدتا زیبایی کاملی از خود به نمایش بگذارید. این مدل گردنبند خیره کننده می تواند روز خاص شما را برای همیشه به یاد ماندنی کند.همچنین یکی از طرح های گردنبند نقره ای عالی برای خانم ها محسوب می شود.

9.گردنبند نقره ای آبشار:

گردنبند نقره ای آبشار
گردنبند نقره ای آبشار

گردنبند نقره ای آبشار به زیبایی با چند قطره نقره ای طراحی شده است تا جلوه ای بی نقص و خاص به شما ببخشد.شانس و فرصت استفاده از این گردنبند نقره دخترانه  را از دست ندهید چرا که جادویی خاص به ظاهر شما می دهد.ما به شما قول می دهیم که استفاده از این مدل گردنبند در مناسبت های اجتماعیشما را به شخصیتی چشم نواز تبدیل می کند.

10.گردنبند های نقره ای مذهبی:

گردنبند نقره ای مذهبی
گردنبند نقره ای مذهبی

گردنبند های مذهبی در بین مردان و زنان بسیار مشهور و پر طرفدار می باشد.استفاده از این مدل گردنبند ها برای افرادی که علاقه مند به دین و مذهب خود هستند انتخاب جذابی هست. شما می توانید به راحتی نماد ها و نشانه های مختلف آویزهای مذهبی نقره را به زنجیر خود اضافه کنید.

11.گردنبند ریسه نقره:

گردنبند ریسه نقره
گردنبند ریسه نقره

گردنبند ریسه نقره جذاب ترین اکسسوری از سری بدلیجات از جنس نقره در دنیاست. برای اینکه به استایل تان نمای شگرف تری را اضافه کنید میتوانید این گردنبند را با یک لباس شب دکلته ست کنید. این مدل گردنبند زیبا از بدلیجات کافی است تا به سبک خاص شما ارزش و زیبایی بیشتری بیافراید.

 

12.گردنبند مهره نقره ای:

گردنبند مهره نقره ای
گردنبند مهره نقره ای

محصولات بدلیجاتی که از مهره استفاده میکنند همیشه مد هستند. این مدل گردنبند نقره ای دخترانه  از اکسسوری هایی هست که هرگز از مد نمی افتد. چند مهره رنگی در زنجیره نقره خود اضافه کنید،با توجه به رنگ لباس خود می توانید از مهره های مختلفی برای ست کردن استفاده کنید.

13.گردنبند نقره قومی قبیله ای:

گردنبند نقره قومی قبیله ای
گردنبند نقره قومی قبیله ای

اگر از گردنبندهای مد روز و مدل های جدید خسته شده اید و میخواهید برای ظاهرتان سبک های قدیمی و فرهنگی را نیز تست کنید, این مدل گردنبند ها برای شما ساخته شده اند. به خودتان یک شانس برای بهتر کردن چهره سنتی و قبیله ای تان که بتوانید استایل یونیک و قدیمی خود را نیز تجربه کنید بدهید و قطعا این مدل گردنبند ها برای خانم ها به بهترین شکل به ظیفه خودشان عمل می کنند.

 

14.گردنبند بافت نقره فانتزی :

گردنبند بافت نقره فانتزی
گردنبند بافت نقره فانتزی

اگر شما قصد دارید اکسسوری خاص خود را خریداری کنید، پس این گردنبند نقره ای بافته شده می تواند نیاز شما را بر آورده کند. با داشتن این مدل گردنبند ها در مجموعه بدلیجات جذاب خود میتوانید ظاهر باحال و فانتزی در عین حال مد روز را در خاطر دیگران به جای بگذارید. طرح ها و اندازه های زیادی از این نوع گردنبند وجود دارد که شما می توانید متناسب با استایل و مناسبتی که قرار هست از آن استفاده کنید یکی را به سلیقه خود انتخاب کنید.

15.گردنبند نقره ای بلند:

گردنبند نقره ای بلند
گردنبند نقره ای بلند

گردنبندهای نقره ای بلند این روزها بین خانم ها متقاضی زیادی دارند. این یکی از شیک ترین گردنبندهایی هست که شما می توانید در هر مناسبتی از آن استفاده کنید.این گردنبند نقره با زنجیر بلند شیک می تواند زرق و برق  ویژه ای به شخصیت شما بدهد. هر زن رویای این را دارد که با انتخاب  یک مدل گردنبند خیره کننده، می تواند زیبایی خود را بیشتر کند. طراح این گردنبند ها می تواند این نیاز را برآورده کند و جلوه ای خاص را برای شخصیت شما به ارمغان آورد. گردنبند های نقره از اهمیت ویژه ای برخوردارند که همواره قادر است ظاهری مناسب با استایلی خاص به شما دهد. اگر شما به جیب خود فکر می کنید گردنبند های نقره مقرون به صرفه تر نسبت به طلا برای شما خواهد بود.

برای مشاهده مدل های بیشتر این دسته از بدلیجات همراه ما باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *